Ana sayfa Etiketler Wlan

Etiket: Wlan

TP-LINK’in hızına yetişilmiyor!

IDC verilerine göre dünyanın bir numaralı kablosuz ağ üreticisi TP-LINK, 2013 yılında dünya genelinde gelirlerini yüzde 41.5 artırdığını açıkladı.

ZyXEL”dan en şık kablosuz modem

Bağlantı teknolojileri ürünleri ile tanınan ZyXEL, yüksek hızda internet bağlantısı sunan ADSL2+ modem ailesine bir yenisini daha ekledi. Yeni modem şıklığıyla şaşırtıyor.

Japonlar bu kez interneti uçuracak

3 Japon firma tarafından üzerinde çalışılan yeni kablosuz bilgi aktarım çipleri piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. Yeni çipler 1.5 Gbps aktarım hızına sahip olacak.

En kompakt PC

Masaüstü sistemlerde bile yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan Blu-ray teknolojiisi bu mini-PC'de karşımıza çıkıyor işte Asrock'ın ürettiği sıra dışı özelliklere sahip yeni mini-PC...

Kablosuz internete daha büyük özgürlük

Asus ve Boingo Wireless bir anlaşma yaparak yeni Eee PC modellerinde Boingo'nun bir yazılımı yükleneceğini açıkladı.

Tek tuşla güvenli internet

Airties, “AirTouch” teknolojisi ile otomatikleşiyor. Böylece güvenli bir şekilde internet ağı kurmak için, karmaşık işlemlerle uğraşmak da tarih oluyor.

Centrino”ya yeni görev

Intel Centrino ile ilgili resmi açıklamayı Las Vegas'taki CES 2010 fuarında yaptı. Centrino artık laptoplarda kullanılan bir işlemci modeli olarak değil...

İsveç de 4G ile tanışıyor

Norveç'in başkenti Oslo"da TeliaSonera için dünyanın ilk 4G ağını kuran Huawei, şimdi de Tele2 ve Telenor ile İsveç"te 4G ağı kurmak üzere anlaşma imzaladığını duyurdu.

ZyXEL WAP3205 ile internette uçun!

ZyXEL, yeni nesil 802.11n standardını destekleyen 300 Mbps hızındaki Wireless Network Access Point cihazı ZyXEL WAP3205 ile hızlı ve güvenli, bağlantı sunuyor.

WIMAX”te sorun çıktı

Kablosuz internet bağlantısında uzun süredir heyecanla beklenen ve yüksek bantgenişliği sunacak olan WIMAX standardı tehlikeli sularda...

Fotoğraf makinesi mi dediniz?

Samsung CL80 serinin en sıra dışı makinelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. 14 megapiksellik sensöre, optik görüntü sabitleme, 7x optik zoom ve WiFi desteği eşlik ediyor.

Telefona gerek yok “Yalın İnternet” geliyor

Türk Telekom A.Ş Genel Müdürü Paul Doany, sabit telefon bağlantısız ADSL (yalın ADSL) hizmetini gelecek yıl hizmete sunmaya hazır olduklarını açıkladı.

Eskisinden kat be kat güçlü wireless

Wireless Gigabit Alliance (WiGig), yeni 60GHz kablosuz teknoloji üzerine kurulu birleşik kablosuz bağlantı standardını tamamladığını açıkladı.

Kişisel güvenlik gittikçe önem kazanıyor

Almanya Serbest Berlin Üniversitesi, internette güvenliği akademik takvimine alan ilk yükseköğretim kuruluşu oldu. Üniversite'de "Kimlik Güvenliği" bölümü eğitimi veriliyor.

Samsung”un Android”i aralıkta

Güney Koreli elektronik üreticisi, Android işletim sistemi kullanan I5700 Spica modeli dokunmatik ekranlı cep telefonunu tanıttı.

Hepsi bir arada bilgisayarda devrim

İlk kez bir üretici çoklu dokunuş ekranlı ve güçlü bileşenlere sahip bir bilgisayarı 800 avro gibi bir fiyata sundu.

HP Compaq Mini 700

HP Compaq Mini 700

DONANIM

Porsche 911’in Motoru Nasıl Üretiliyor?

Tüm zamanlara damga vuran otomobilleri sıralasak bu listede mutlaka Porsche 911’in de ismi geçerdi. İkonik-sportif tasarımı güçlü motorlarla birleştiren bu seri şüphesiz Porsche tarihinde...

Seat eXS KickScooter