Ana sayfa Etiketler Web

Etiket: Web

Whatsapp Web

Günümüzde haberleşmemizin neredeyse tamamımı iletişim araçları ile yapıyoruz. Telefonlar hayatımıza girdikten sonra uzun yıllar kullandığımız Sms, artık yerini yeni yöntemlere bırakıyor. Arkadaşlarımıza mesaj atmak...

Mighty Text Android ücretli olacak

Android cihazların popüler uygulaması olan Mighty Text Pro ücretli hale geldi. Uygulama için aylık ücret ödenecek.

Outlook.com 10 milyon dedi!

Microsoft'un yeni nesil online web servisi Outlook, 10 milyon kullanıcıyı aştı. Detaylar içeride...

IKEA ile internetten alışveriş başlıyor

IKEA, yeni internetten alışveriş sistemini 1 Ağustos itibariyle İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa şehirlerinde de uygulamaya sokuyor.

Elektronik posta kullanımı yarı yarıya azaldı!

Çağımızın en büyük gerekliliği olan sürekli iletişim halinde kalma durumu, haberleşme ağlarında önemli gelişmeler olmasına sebep oluyor.

Google Chrome 6.0 çıktı

Bugüne kadar sunduğu beta sürümleriyle, ne kadar hızlı olduğunu ispatlayan Chrome 6.0, resmen çıktı. Chrome 6'daki indirme bağlantıları ve yenilikler haberde...

Sophos 9.5 yayınlandı

Kurumsal antivirüs ve güvenlik çözümlerinin yanı sıra IT Güvenliği ve veri koruma ürünlerinin güvenilen markası Sophos 9.5 versiyonunu duyurdu.

Firefox değişiyor

Firefox 4 yakında çıkacak ve bir çok dizayn ve Ul yeniliğini birlikte getirecek. Bunlardan en büyüğü ise Google Chrome'un popülerleştirdiği sekmelerin en üstte olması.

İnternetin fişi çekiliyor mu?

İnternet yaklaşık 10 yıl önce, evlere kadar giren bir medya alanı oldu. Bu 10 yıl içinde çok şeyi değiştirdi ve hayatımızı ona göre şekillendirirk olduk. Ama bu her an değişebilir.

Microsoft”tan online koruma

Online tehlikelerin artması üzerine, kullanıcılara daha güvenli bir internet ortamı sunabilmek için çalışmalarını sürdüren Microsoft, Internet Fraud Alert'i duyurdu.

Safari 5 duyuruldu

Safari 5. sürümüyle yenilenerek geri döndü. Önceki sürüme göre %30 daha hızlı çalışan yeni tarayıcı, Bing ve Google arama motorları içeriyor.

Opera HTML5″i değerlendiriyor

Opera, son dönemde kimsenin ağzından düşürmediği HTML5'i çok farklı bir açıdan değerlendirdi

64 bit Firefox da geldi.

64 bit"lik Firefox, Mozilla'nın yoğun proje süreci sonrası deneme sürümüyle Mozilla kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Pakistan: Yasak başkenti

İslam ve Hz. Muhammed'e hareket ettiği gerekçesiyle mahkeme kararıyla yasaklanan Youtube ve Facebook'u 800 site daha takip etti

Web 2.0 ve ötesi

Her gün kul­lan­dı­ğı­mız in­ter­net ve web hiz­met­le­ri, her an­lam­da ça­ğı­mı­za dam­ga vur­ma­ya de­vam edi­yor.

Google Wave

İn­ter­ne­tin kul­la­nı­cı­la­rıy­la iliş­ki­si, gün geç­tik­çe de­ği­şi­yor ve ev­ri­li­yor.Bir sü­re­dir sa­nal dün­ya, Go­og­le Wa­ve hak­kın­da yo­rumlarla çalkalanıyor.

Altın Örümcek için başvurular sona eriyor

Türkiye"nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri için başvurularda sona yaklaşılıyor.

Opera hızıyla şaşırtıyor

Opera internet tarayıcının en son beta sürümü olan Opera 10.50 beta, hem PC hem de Mac kullanıcılarının denemesi için indirmeye sunuldu.

Hızla yükseliyor!

Opera'nın mobil telefonlar için geliştirdiği internet tarayıcısı Opera Mini, çıktığı günden bu yana inanılmaz bir hızla yaygınlaşmaya devam ediyor.

2010 internette güvenlik nasıl olacak?

Dünyanın lider internet güvenlik yazılım şirketlerinden AVG Technologies, 2010 yılı internet tehditleri konusunda kullanıcıları uyarıyor.

DONANIM

Logitech’ten Mac Kullanıcılarına Özel Klavye ve Mouse

Yaratıcılığı ve üretkenliği artıran ürünleriyle kullanıcıların farklı ortam ve mekanlarda rahatça çalışmasını sağlayan Logitech, Mac kullanıcılarına özel hazırladığı MX Master 3 ve MX Keys’i...