Ana sayfa Etiketler Mp3

Etiket: Mp3

En İyi MP3 Çalarlar

2001 yılında, iPod her şeyi değiştirdi. Akıllı telefonlar gelinceye kadar bir süreliğine gelişen taşınabilir medya oynatıcıları, bir otoyolun çatlağında biten yabani ot gibi yayılmaya...

iTunes artık yasa dışı

iTunes, yeni telif hakları kuralları çerçevesinde bazı ülkelerde illegal sayılıyor.

Apple iTunes”un müzik servisini kapatıyor mu?

Apple, yeni müzik servisi üzerinde çalışmalarına başladı. iTunes'un müzik servisi kapatılabilir.

Doğum günün kutlu olsun Walkman!

Bugün, taşınabilir müzik çalarların atalarından olan Walkman'in doğum günü.

Winamp için veda vakti

15 yıllık efsane Winamp için yolun sonu geldi.

Sony Walkman E380 ile kesintisiz müzik keyfi

Sony, 30 saate varan pil ömrüne sahip yeni video MP3 çaları Walkman NWZ-E380"i müzikseverlerin beğenisine sundu.

Sony NWZ-W252

Hareketli yaşayanlar ve tamamen kablosuz bir dinleme keyfi isteyenler için...

Sony 2011 yeni walkman serileri

Sony"nin Ağustos 2011 itibariyle sevenleriyle buluşturduğu birbirinden renkli ve şık MP3 ve MP4 çalarları arasında yeni A Serisi, E Serisi ve W Serisi bulunuyor.

Her yere uyan mp3 çalar

Taşınabilir MP3 çalar ile hoparlörü birleştiren bir ürüne ne dersiniz?

Philips GoGear Aria ile FullSound teknoloji

GoGear Aria hareket halindeyken üstün ses kalitesi sağlayan FullSound teknolojisi, 45 saat müzik çalma süresi ve ses izolasyonlu kulaklıklarıyla kendini yeniledi.

Internet korsanlarının önü kesiliyor

Kabul edilen karar doğrultusunda yerel internet sağlayıcısı, illegal yoldan içerik indiren kullanıcıların bağlantılarını kesme hakkını elinde bulunduruyor.

En iyi MP3 Dock’ları

Satılan milyonlarca dijital portatif müzik çalar, kendisiyle uyumlu yepyeni cihazların üretilmesini de beraberinde getirdi. Bunlardan birisi,“dock” istasyonları.

Yasal MP3 geliyor!

Turkcell, Sony Music,EMI Music, Warner ve Orchard kataloglarından oluşan 2,5 milyon şarkılık Türkiye"nin en büyük dijital müzik arşivini düzenlediği bir basın toplantısıyla duyurdu

Sony”den en ince Walkman

Sony, sadece 7.2 mm inceliğinde ve kulaklıklar hariç 62 g ağırlığındaki WALKMAN ® A845 Video MP3 çalar ile daha azın gerçekte daha çok olduğunu kanıtlıyor.

Creative ZEN MX ile hepsi bir arada

8 GB"lık geniş depolama alanı sayesinde, MX ile 2.000 adet şarkı, saatlerce video veya binlerce fotoğraf saklayabileceksiniz.

Şarjınızı üzerinize giyin

Cep telefonu, mp3 player gibi elektronik aletlerin şarj sorunu yakın zamanda tarihe karışacak. Bilim adamları, elektrik üreten kıyafetlerle şarj sorununu ortadan kaldırıyor.

Samsung”dan yeni yılda 2 yeni telefon

Samsung 3G özellikli telefon portföyüne eklediği iki yeni cep telefonu ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. İşte şık ve fonksiyonel Samsung S5503 ile S5510...

Ipod karaoke oluyor

Ipod'unuzu karaoke gibi kullabileceğiniz çok kolay bir yol var...Ufacık bir uygulama ile dinlediğiniz şarkının sözleri, eş zamanlı olarak ekranda akacak.

Tagscanner

Taşınabilir müzik çalarındaki albümleri ve parçaları bulmakta zorlananlar için olmazsa olmaz bir mp3 info düzenleme programı...

DONANIM

4K Drone ile Floransa Turu

İtalya’nın sanat ve tarih kokan şehirlerinden Floransa’nın tüm mimari ve doğal güzellikleri 4K Drone ile havadan görüntülendi. Bu eşsiz şehir üzerinde kısa bir yolculuğa...