Ana sayfa Etiketler Magaza

Etiket: Magaza

Xiaomi Türkiye mağazası açıldı – Yüksek fiyatlar hayalleri yıktı!

Xiaomi'nin ülkemizdeki resmi distribütörü Evofone, Vadistanbul AVM'de ilk mağazasını açtı. Mağazaya ilgi gösteren vatandaşlar yüksek fiyatlardan şikayetçi.

OnePlus “showroom” açacak

OnePlus One için, dünya genelinde fiziksel deneyim için showroom'lar sergilenecek.

Matematik problemi çözebilen PhotoMath yayımda

Matematik problemlerini çözmede yardımcı olan PhotoMath uygulaması, iOS ve Android'te

Microsoft 1,500″e yakın uygulamayı temizleyecek

Windows App mağazasının temel problemi olan uygulama yoğunluğuna temizlik başlandı.

IKEA ile internetten alışveriş başlıyor

IKEA, yeni internetten alışveriş sistemini 1 Ağustos itibariyle İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa şehirlerinde de uygulamaya sokuyor.

LG uygulamaları parmak ucunuzda

LG"nin resmi uygulama mağazası “Application Store” 23 ülkede beta hâliyle faaliyete geçti. Mağazada şimdilik 4 binin üzerinde uygulama bulunuyor.

LG”den mobil mağaza

Akıllı telefonların, bağlantı ve kullanım oranları arttıkça, ihtiyaçlar da çeşitleniyor. Teknoloji üreticileri de bu ihtiyaçları karşılamak için yeni adımlar atıyor.

BlackBerry uygulamaları Türkiye”de

Dünyanın dev akıllı telefon üreticilerinden BlackBerry, App World uygulama dünyasının artık Türkiye"de de kullanılabileceğini duyurdu.

Nokia atağa kalktı

Nokia dünya genelinde 1 numaralı cep üreticisi olsa da, senelerdir Amerika piyasasında adını bir türlü gerektiği gibi duyuramıyor.

Sony rüya gibi!

Apple ve Microsoft"un açtığı yoldan gitmeye karar veren Sony Japonya"nın Nagoya şehrinde rüya gibi bir mağaza açtı.

Samsung Apps, Türkiye”de

Cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics'in uygulama mağazası Samsung Apps, Türkiye'de de kullanıcıların hizmetine açıldı.

3. Troy Nişantaşı City”s AVM”de

Artı Bilgisayar'ın 3. APR (Apple Premium Reseller) mağazası Nişantaşı City's AVM'de hizmete girdi. Diğer APR'ler gibi Apple odaklı mağazada yok yok.

Mağazanın algılanması ve hizmet niteliği

Günümüzün reklam dolu dünyasında insanların ilgisini çekmek mümkün müdür? Dış görünüşte: Levhalar, afişler ve vitrine yazılan yazılar kimin, ne kadar dikkatini çekiyor?

DONANIM

DJI Mavic Mini Drone Kutusundan Çıkıyor!

Drone’lar modern hayatın vazgeçilmezlerinden oldular ve DJI firması da piyasada bulunabilecek en iyi drone’ları üreten firmalardan yalnızca biri. Markanın Mavic Mini isimli küçük modeli...