Ana sayfa Etiketler Jabra

Etiket: Jabra

Apple AirPods Alternatifi Kulaklıklar

Günlük hayatta oldukça sık rastladığımız kulaklıklardan biri kuşkusuz Apple’ın AirPods’u. Hem Radikal tasarımıyla hem de ultra hafif ve kompakt yapısıyla pek çok kişinin öncelikli...

Jabra Clibber

Bluetooth teknolojisi, şık tasarımla buluşuyor...

Jabra Solemate

Outdoor"a yatkın mini-hoparlör

Jabra Solemate

Outdoor"a yatkın mini-hoparlör...

Jabra Clipper teknolojiye renk katıyor

Jabra Clipper ile yüksek kalitede müzik keyfi ve eş zamanlı arama alma özgürlüğü artık rengarenk…

Jabra ödüle doymuyor

“Bluetooth kulaklık” deyince akla ilk gelen marka Jabra, ödülleri kucaklamaya devam ediyor. Jabra, 2011"in son çeyreğini ödüllerle ve başarılı test sonuçlarıyla kapattı.

Jabra Speak 410

Telefon görüşmesi, sanal konferans gibi iletişim metotlarının her yerde ve her an gerekli olduğu için ve özelliklede iş dünyası için geliştirilmiş çözümler büyük önem taşıyor.

Jabra Cruiser II

Araç içinde uzun süreler geçirilmesi sonucunun cep telefonunda bazı gereklilikleri artırdığı bir noktada bluetooth araç kitleri araç kullanıcılarına en iyi çözümü sunuyor.

Kulaklıkla radyasyonu 800 kat azaltın!

Cep telefonlarının kanser riski taşıdığı, geçen hafta Dünya Sağlık Örgütü tarafından dile getirilerek bilimsel gerçeklik kazandı.

Jabra ile annelere iletişim özgürlüğü

Anneler Günü"nde annenize hediye edeceğiniz uygun fiyatlı, şık ve kullanışlı bir Jabra Bluetooth kulaklık ile annenize gittiği her yerde keyifle müzik dinleme olanağı sunuyor.

Yılbaşında sevdiklerinizi Jabra ile sevindirin

Jabra, yeni yıla girerken hediye alternatifi olarak sevdikleriniz için rahat ve güvenli bir yaşam için birbirinden şık ve kullanışlı Bluetooth kulaklıklar ve araç kitleri sunuyor.

Jabra SP200

Jab­ra son ola­rak pi­ya­sa­ya sun­du­ğu Jab­ra SP200 ho­par­lö­rü, blu­eto­oth özel­li­ğiy­le iP­ho­ne"unuz­la bağ­lan­tı ku­ru­yor.

DONANIM

Çin ABD’den Tedarik Zincirlerini Serbest Bırakmasını İstedi

Uzun bir süredir araları bozuk olan Çin ve ABD ticaret savaşlarını devam ettiriyor. Özellikle de ABD tarafından yapılan tedarik engellemeleri Çin ile olan sorunların...