Ana sayfa Etiketler Emre Ikizler

Etiket: Emre Ikizler

Emre İkizler”den “Fotografik Tasarımlar”

Emre İkizler 4. kişisel fotoğraf sergisini Çanakkale"de açtı.

Fotoğrafta Kompozisyon-3

Fotoğrafın “olmazsa olmaz” koşullarından biri olan düzenleme işlemi, konuyu görmek istediğiniz gibi izleyiciye aktarmanızı sağlar.

Fotoğrafta Kompozisyon-2

Fotoğrafın “olmazsa olmaz” koşullarından biri olan düzenleme işlemi, konuyu görmek istediğiniz gibi izleyiciye aktarmanızı sağlar...

100’de Yüz: Portre Fotoğrafları

Farklı tarzlarıyla yüz fotoğrafları çeken fotoğrafçılarımız, sizin için deneyimlerini aktardılar…

Fotoğrafta Kompozisyon-1

Fotoğrafın “olmazsa olmaz” koşullarından biri olan düzenleme işlemi, konuyu görmek istediğiniz gibi izleyiciye aktarmanızı sağlar.

Foto Albüm köşesinde fotoğraflarınız yorumlanıyor…

Foto Albüm Güler Ertan ve Emre İkizler

Sonunda geldi:Sigma SD15

Daha çok objektifleriyle tanıdığımız Sigma"nın yeni DSLR gövdesi SD15, geçtiğimiz Temmuz ayında piyasaya çıktı.

Objektifler

Fotoğrafçılığın en önemli malzemeleri olan objektifleri tanıyor musunuz?

Sony ile PhotoLine fotoğraf gezileri başlıyor!

yönetimindeki Photoline Fotoğraf Atölyesi, Sony firmasının sponsorluğunda 2011 yılını boyunca, üniversiteleri gezerek fotoğraf bölümlerinde günlük seminerler düzenliyor.

General imaging X5

General Imaging X5, öncelikle tasarımı, sonra boyutları ve daha sonra da malzeme kalitesiyle kullanıcısını etkileyen inanılmaz bir ürün.

General imaging C1033

Bazı ürünler önce fiyatıyla dikkat çekerler. Diğer özellikler fiyatın yanında görünmez olur. C1033 de bu anlamda eşsiz bir ürün. Ama diğer özellikleri de hiç fena sayılmaz…

Canon EOS 550D

Amatör DSLR modellerde yaşanan yoğun rekabetin sonucu olarak Canon, oldukça başarılı olan 500D modelini çıkarttıktan yaklaşık 10 ay sonra 550D"yi piyasaya sürdü.

Hepsi bir arada: Pentax K7

Pen­tax, fo­toğ­raf dün­ya­mı­zın önem­li üre­ti­ci­le­rin­den bi­ri ol­ma­sı­na kar­şın son iki yıl­dır ül­ke­miz­de tem­sil edil­mi­yor­du.

Kaç Milyon Piksel Yeter?

Fo­toğ­ra­fa ye­ni baş­la­yan ya da yü­zey­sel bil­gi sa­hi­bi olan her­kes, pik­sel sa­yı­sı­nın gö­rün­tü ka­li­te­si­nin tek gös­ter­ge­si ol­du­ğu­nu dü­şü­nür.

Canon EOS 550 Full HD DSLR (Video)

Artık kullanıcılar sadece profesyonel fotoğraf çekebielecek değil aynı zamanda Full HD video özellikle makineler istiyor. Biz de Emre İkizler ile bunu karşılayan 550D'yi inceledik.

Canon EOS 550D inceleme (Video)

Canon'un giriş seviyesindeki bu kaliteli ve donanımlı üyesini, Photoline dergisi Yayın Danışmanı Emre İkizler sizler için inceledi.

Olympus PEN E-PL1 inceleme (Video)

Olympus PEN serisi ile efsane fotoğraf makineleri deyince akla gelen ürünlerden. Yenilenen PEN serisinin e yeteneklisi E-PL1'i Emre İkizler inceledi.

Olympus PEN E-PL1 elimizde (Video)

Olympus E-PL1'in özelliklerini, çekim modlarını ve püf noktalarını fotoğraf sanatçısı ve Photoline'ın Yayın Danışmanı Emre İkizler Technotoday için inceledi.

DONANIM

iPad Pro 11” Kutu Açılışı!

Tablet sektörünün öncü firması Apple’ın en son iPad modellerinden olan ve kullanıcılara yüksek bir performans vaadeden iPad Pro 11” kutusundan çıkıyor. Cihazın müşterilere nasıl...