Ana sayfa Etiketler Cebit

Etiket: Cebit

SGK’dan CeBIT’te Teknoloji Şovu!

Resmi kurumların bilişim alanına yaptığı yatırımlar sayesinde hizmet kalitesi artıyor. Son örnek ise SGK. Bakın SGK CeBIT"te nasıl şov yaptılar...

SGK CeBIT’te şov yaptı!

Resmi kurumların bilişim alanına yaptığı yatırımlar sayesinde hizmet kalitesi artıyor. Son örnek ise SGK. Bakın SGK CeBIT"te nasıl şov yaptı...

Technotoday CeBIT”te!

Avrasya'nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi'nde Technotoday'de yer alıyor!

DorukNet’ten CeBIT’e özel kampanya

CeBIT Bilişim Eurasia fuarına özel, DorukCloud hizmetlerinde yüzde 20 indirim imkanına sahip olacak.

Türk Telekom CeBIT”e sponsor oldu!

CeBIT Bilişim Eurasia ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek CeBIT Sinerji Zirvesi'ne Türk Telekom ana sponsor oldu.

Acer’ın yeni ürünleri Almanya CEBIT fuarında

Acer"ın yepyeni teknolojik ürünleri Almanya CEBIT fuarında görücüye çıktı!

CeBIT 2012 kapılarını açtı!

Fuar, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Brezilya Devlet Başkanı Dilma Rouseff ve Google'ın CEO'su Eric Schmidt'in katıldığı törenle açıldı.

CeBIT Bilişim Zirvesi tam not aldı

Avrasya"nın Bir Numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi Bilişim Dünyasını buluşturdu.

CEBIT”te öğretmenlere özel çalıştay

6-9 Ekim 2011 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek olan CEBIT'e öğretmenler damgasını vuracak!

Dünyanın ilk kablosuz monitörü

Fujitsu, dünyanın en büyük bilişim fuarı olan CeBIT Uluslararası Bilgi ve İletişimTeknolojileri Fuarı"nda dünyanın ilk kablosuz ekranını tanıttı.

CeBIT 2011″de partner ülke Türkiye!

Dünyanın en köklü ve yüksek katılımlı fuarlarından biri olan CeBIT"in bu seneki etkinliklerinde Türkiye, partner ülke olarak yer alıyor.

Technotoday CeBIT”te!

İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar Merkezin'de her sene düzenlenmekte olan CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı'nda Technotoday olarak ordayız.

CeBIT Bilişim Eurasia 2010 başlıyor!

CeBIT Bilişim Eurasia başlıyor. 6 Ekim Çarşamba günü saat 14.00"da Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım"ın da katılacağı bir törenle açılacak olan fuar, 10 Ekim"e kadar devam edecek.

Canon’un en yeni üyesi

Sevdiğiniz ve keyifle okuduğunuz teknoloji dergilerine imza atan Etna Yayıncılık, bu yıl da dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından biri olarak kabul edilen CeBIT"te okurlarıyla

DONANIM

Logitech’ten Mac Kullanıcılarına Özel Klavye ve Mouse

Yaratıcılığı ve üretkenliği artıran ürünleriyle kullanıcıların farklı ortam ve mekanlarda rahatça çalışmasını sağlayan Logitech, Mac kullanıcılarına özel hazırladığı MX Master 3 ve MX Keys’i...