Ana sayfa Etiketler Bose

Etiket: Bose

En şık kulaklıklar

Kulaklıklar günlük hayatımızın en vazgeçilmez öğelerinden biri. Gerek spor esnasında müzik dinlerken ya da telefon görüşmelerimiz sırasında bizim en yakın arkadaşımız olan kulaklıkları, piyasada...

Bose SoundSport Free

Aktif gürültü önlemede endüstri lideri ve dijital sinyal işleme dünyasında uzun süredir öncü olan Bose, en teknoloji meraklısı müşterilere bile kullanımı çok kolay gelen...

Tekrar hoşgeldin Bose

Apple ile arası bozulan Bose, tekrar raflarına geri dönüyor. Bu gelişmenin dahası da var.

Spotify Connect, birinci yılını yeni inovasyon çalışmaları ile kutluyor.

Spotify, Connect birinci yılını kutlarken, yeni cihazlarını ve yeni iş ortaklarını IFA 2014'te tanıtacak.

Spor Kulaklıklar

Yürüyüş yaparken, bisiklete binerken, paten kayarken veya bir dağın eteğinde uçuyormuşcasına kendinizi özgür hissederken, müziğizi dinleme zevkinden mahrum kalmayacaksınız.

Taşınabilir iPod Dock”lar

Gereğinden fazla bize eşlik eden soğuklar, haziran ayıyla birlikte artık tamamen geride kaldı. Artık sıcaklarla başa çıkmanın yollarını arıyoruz.

85 yıllık tarihinin en hızlı tükenen ses ürünü

Bang&Olufsen"in iPad, iPhone ve iPod kullanıcılarına yönelik dock ses sistemi "Beosound 8", 85 yıllık şirket tarihinin en hızlı tükenen ses ürünü oldu.

FULL HD projeksiyonlar

Cam ek­ran­da sey­ret­ti­ği­niz film si­ze si­ne­ma ta­dı ver­mi­yor mu? “Bü­yük ek­ran ol­ma­dan ma­çın key­fi çık­maz” di­yen­ler­den mi­si­niz?

Bose”dan kaliteli ses arayanlara özel

Kablosuz teknolojilerin rüzgarını arkasına alan Bose, kaliteli ses veren sistemleriyle yine akılları çelecek gibi görünüyor.

DONANIM

Çin, Saatte 600 Km Hızla Giden Bir Tren Üretti

Çin'in önde gelen tren üreticisi, sonunda yolcuları 600 km hıza kadar taşıyacak bir prototip maglev treni tanıttı. Bu trenler son derece estetik bir görüntüye...