Ana sayfa Etiketler Adsl

Etiket: Adsl

Her şarta uygun uydu internet rehberi

Her şarta uygun uydu internet rehberi...

Cepten internette rekor yükseliş

BTK, 2012 pazar verilerini açıkladığı raporda Türkiye'deki internetin gelişimi konusunda da ilginç detaylar sundu.

TTNET”ten Türk Telekom”a transfer!

TTNET'in Genel Müdürü Sayın Tahsin Yılmaz, bundan böyle Türk Telekom'un Genel Müdürlük koltuğunda oturacak...

Fiber internet uçuyor

DSL abone sayısındaki azalışa karşın fiber internette aylık abone artışı dörde katlandı.

Yüksek hızlı internette indirim geliyor!

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Türk Telekom"un DSL internet hizmetlerinde indirim öngören tarife değişikliği ve yeni kampanya teklifini onayladı.

Tivibu Ev 100 bin aboneye ulaştı!

TTNET, bundan 16 ay önce hizmete sunduğu Tivibu Ev servisinin 100 bin aboneye ulaştığını açıkladı.

İnternet için ev telefonu şartı kalkıyor

Ülkemizde tartışma konusu haline gelen ADSL ile birlikte sabit telefon aboneliği şartı ortadan kalkıyor.

Işık hızında internet

Çevirmeli ağ, adsl, fiberoptik derken internet bağlantısı geçen yıllarla birlikte artıyor. Ancak son yapılan çalışma şu ana kadar görülmemiş ölçüde hızlı internet vaadediyor.

İnternet sadece 4,99 TL

Türkiye"de internet kullanımını herkese yaymayı hedefleyen smile adsl, bu amaçla her bütçeye uygun seçenekler içeren çok hesaplı bir kampanya başlattı.

9.99″a internet!

Mart sonuna kadar TTNET ADSL paketlerinden birine abone olanlar, ilk altı ay boyunca ayda sadece 9,99 TL"ye internette uçmanın keyfine varacak!

Japonlar bu kez interneti uçuracak

3 Japon firma tarafından üzerinde çalışılan yeni kablosuz bilgi aktarım çipleri piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. Yeni çipler 1.5 Gbps aktarım hızına sahip olacak.

Tek tuşla güvenli internet

Airties, “AirTouch” teknolojisi ile otomatikleşiyor. Böylece güvenli bir şekilde internet ağı kurmak için, karmaşık işlemlerle uğraşmak da tarih oluyor.

Sınırsız genişbant internet

İnternet üzerinden yoğun şekilde dosya indiren ve genişbant interneti sonuna kadar kullananlar için imrendiren bir hizmet geliyor.

Telefona gerek yok “Yalın İnternet” geliyor

Türk Telekom A.Ş Genel Müdürü Paul Doany, sabit telefon bağlantısız ADSL (yalın ADSL) hizmetini gelecek yıl hizmete sunmaya hazır olduklarını açıkladı.

TTNET’ten 9.99 TL’ye 8 Mbps’ye Kadar Hızlı İnternet

Ocak sonuna kadar TTNET ADSL"e abone olanlar, yüksek hız ve güvenli internet hizmetinden aylık 9,99 TL"den başlayan fiyatlarla yararlanabiliyor.

Şifreleriniz güvende değil

Kablosuz internet kullanıcılarının modemlerine koydukları şifreleri kıran bir program yapıldı. Program güçlü algoritma çözümleyicisi ile 20 dakikada kesin sonuca ulaşıyor.

Kablosuz bağlantı standartları yükseliyor

Kablosuz bağlantı teknolojisi her geçen gün yeni bir yenilikle ivme kazanıyor. WiFi 802.11ac protokolüyle kablosuz bağlantı hızı, 1 Gbps'ye çıkıyor.

Kablolara veda edin! Wimax devri başlıyor

Temel olarak kabloları ortadan kaldıran ve interneti tek bir merkezden kitlelere yaymayı hedefleyen Wimax teknolojisi farklı ülkelerde artık yaygın olarak kullanılmaya başlandı.

TTNET”ten Vitamin

TTNET, MEB"nın müfredatı ile tam uyumlu interaktif eğitim paketi TTNET Vitamin"in Lise 1 ve 2"inci sınıf öğrencileri için hazırlanan Lise Paketi"ni kullanıma sunuyor.

ADSL Mail

ADSLMail paketi ile, herhangi bir internet bağlantısı üzerinden, kendi e-posta sunucunuzu kolayca kullanarak, sınırsız sayıda e-posta hesabı yaratabilirsiniz.

DONANIM

Epson’dan İki Yeni Geniş Format Yazıcı!

Epson, geniş format yazıcı segmentindeki ürün ailesini genişletmeye devam ediyor. Özellikle dış mekan baskı konusunda iddialı, reklamcılık sektörü odaklı yeni model Epson SureColor SC-S80610L...