Ana sayfa Haber Etiket Fiyatında Artış Görülen FIFA 19 Üzdü

Etiket Fiyatında Artış Görülen FIFA 19 Üzdü

0

Gündemi az veya çok takip eden herkes, fiyat artışlarının çok ciddi miktarlarda olduğunu ve bunun Fifa 19 oyunlarına da yansıdığını çok rahat bir şekilde fark edebilir. Daha öncesinde Call of Duty gibi oyunların da fiyat artışları gündeme bomba gibi düşmüştü. Ancak hiç beklenmeyen bir şekilde FIFA 19 oyununun PS 4 sürümünün de fiyat etiketine zam gelmesi, oyuncuları adeta canından bezdirdi. Yine de bu tarz oyunların mücadeleci ruhları sayesinde; FIFA 19 hayranlarını zamlar bile vazgeçirmeyi başaramadı.

Peki Etiket Fiyatına Gelen Zamla Birlikte FIFA 19 Ne Kadar Oldu ?

 

Fifa 19
Fifa 19

 

Gelen zam haberlerinden sonra bu oyunun standart sürümü ve diğer ürünleri ile ilgili fiyatlar da merak konusu oldu. Fifa 19 oyununu, standart dijital sürüm olarak 469 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz. Ancak bir Şampiyonlar Ligi sürümünü almak isterseniz, fiyat 599 TL seviyelerine gelecektir. Özellikler arttıkça da bu oyunun fiyatlarının da artacağı görülüyor. Bu oyunun kutulu fiyatları da bir miktar daha farklı olmaktadır. Özellikle de D&R üzerinden alacağınız kutulu versiyonların, fiyat etiketleri en uygun 500 TL üzerinden işlem görüyor.

Her ne kadar bu zamanlar birçok kişide korkutucu etki yaratsa bile, kullanıcılar artık yeni zamların gelmesinden daha fazla çekiniyor. Etiket fiyatlarına gelecek yeni zamlarla birlikte, fiyatların 800 TL civarlarında ulaşması ise bu oyunun satışlarında daha ciddi bir düşüşe neden olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here