Ana sayfa Donanım Estetiğin yeni yüzü: MSI X Slim Serisi!

Estetiğin yeni yüzü: MSI X Slim Serisi!

0

X320, X340 ve X600 modellerinden oluşan yeni X serisi, MSI”ın bu sene benimsediği “Hafif, ince, estetik” çizgisini mükemmel bir şekilde yansıtıyor.

Bir estetik şaheseri: X340

En ince noktasında 6mm, en kalın noktasında ise yaklaşık 19mm kalınlığa sahip olan X340, bir paket kağıt mendilden bile ince! 1.3 kg ağırlığı ve 13 inç ekranıyla kullanıcılarına hem kolay çalışma alanı hem de ultra taşınabilirlik özelliklerini birarada sunan X340, ayrıca inanılmaz estetik bir görünüme sahip.
X340″ın ekranına 13 inç”lik deyip geçmeyin. X340″ın 13 inç”lik LCD bir ekranı 16:9 sinema oranını destekliyor! Bu sayede yüzde 14 daha geniş görsel alana sahip olabiliyorsunuz. Bu sayede HD filmleri seyretmek de daha keyifli bir hal alıyor…

X340″ın ekranının marifetleri bununla da sınırlı kalmıyor. En son LED Power-Saving Backlight Technology (güç tasarruflu arkadan aydınlatma teknolojisi) kullanan X340, bu sayede daha canlı renkler ve doygun kontrastların yanı sıra çok daha uzun kullanım ömrü sunabiliyor. Ayrıca cihazda renklerin daha canlı gözükmesini sağlayan MSI”ın özel Vivid teknolojisi de unutulmamış.

Güç tasarrufu demişken; X340″da pil ömrünün dayanıklılığını sağlayan en son Lithium-Polymer yeni nesil ince pil teknolojisi tercih edilmiş. Dahası X340 ECO Engine power yönetim sistemi sayesinde pil ömrünü nasıl isterseniz öyle yönetmenize izin veriyor. çalışma durumunuza göre beş farklı mod arasında seçim yapabiliyorsunuz. Bu sayede X340, ihtiyacınız olduğu her an yanınızda olacağını garantiliyor.

Farklı tüketici tercihlerine hitap edebilmesi için X340, üç farkı renkte sunuluyor: Görkemli Şampanya – Altın rengi, Elegan İnci Beyazı ve Stil sahibi Teknoloji Siyahı. X340, mükemmel dış tasarımı ile trendi yakalamayı seven kullanıcılar için tam bir moda simgesi! Türkiye”de şimdilik beyaz ve siyah modelleri ile yer alacak olan X340, yeni nesil maddelerin kullanıldığı bir dış kaplamaya sahip. Ayrıca kullanılan renklendirici boya UV ışığı ile sabitlenerek yeni bir parlaklık seviyesi elde edilmiş.

X340″ın üzerinde bulunan yüksek pikselli web kamera; nerede olursanız olun, hangi ışık şartlarıyla karşı karşıya olursanız olun, kolaylıkla iletişimde kalmanıza olanak tanıyor.

Zarif ve Güçlü

X340 üzerinde performans ve çoklu ortam özelliklerinin yanında enerji tasarrufunda öncü ULV CPU mimarisi kullanan Intel Centrino 2 Mobil platformu bulunuyor. Bu özelliği ile X340, diğer notebook ürünlerine oranla 6 kat daha az enerji tüketiyor! Intel GS45 + ICH9M-SFF çipsetini kullanan model, iş dünyasından, öğrencilere kadar pek çok kişinin ihtiyaç duyacağı bağlantı imkanları ve işlemci gücünü bir arada sunabiliyor.
Geniş ağ bağlantısı seçenekleri sunan X340, 802.11 b/g/n Wi-Fi bağlantısı ve Bluetooth”un yanısıra opsiyonel olarak

WiMAX modülleri de barındırıyor! 
X340, zarif ve estetik görünümünün altında oldukça eğlenceli bir kişiliğe sahip. HDMI çıkışı sayesinde yüksek çözünürlüklü içerik gösterebilen HD monitör, HD TV veya HD projektör gibi cihazlara kolaylıkla bağlanabiliyor. Ayrıca harici DVD yazıcı gibi cihazları kolayca ve hızla kullanabilmek için 2.0 USB portu ve 2si1arada (SD/MMC) kart okuyucu yuvasına sahip.
X340″ın üzerinde bulunan yüksek pikselli web kamera; nerede olursanız olun, hangi ışık şartlarıyla karşı karşıya olursanız olun, kolaylıkla iletişimde kalmanıza olanak tanıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here