Ana sayfa Haber Eski iPhone’u getir yeni iPhone 5S’i götür

Eski iPhone’u getir yeni iPhone 5S’i götür

0

iPhone takas programı ile kullanıcılar böylelikle yeni model iPhone”lara daha uygun fiyatla sahip olabilecek
 

Apple Store”larda yapılacak değişimlerde eski iPhone”ların çalışır durumda, hasarsız olarak teslim edilmesi şartıyla kullanıcılar yeni, sıfır iPhone”lara kavuşabilecek. iPhone 4S model telefonunuzu verip iPhone 5 ile evinize dönebileceksiniz.
 

Apple böylelikle Apple Store üzerinden satışı yapılan Apple cihaz sayısını artırmak ve kişilerin ilgisini Apple Store”lara çekmek istiyor. Tim Cook, Apple Store yöneticileri ile bir toplantı yaparak Apple Store üzerinden satılan iPhone”ların azlığından şikayet etmişti. Bu takas programı ile kullanıcıların dikkatini Apple Store”lara çekmek isteyen Tim Cook, böylelikle bu mağazalardan sattığı iPhone sayısını da artırmak istiyor. Apple geçtiğimiz haftalarda yine Apple Store”larda yan sanayi şarj cihazlarıyla orijinal şarj aletlerinin değiştirilebileceği bir takas programını duyurmuştu.
 

Değişim programının başlangıç tarihi olarak Eylül gösterilirken gelen dedikodular arasında program birkaç pilot bölgede uygulanmaya başladı bile. Habere göre iPhone değişim bedellerinin belirlenmesinde cihazın rengi, fiziksel hasar durumu, sıvı teması kontrolü gibi birçok faktör etkili olacak. Genel olarak ise 16 GB iPhone 4 ve 4S modelleri için fiyat aralığının 120-200 $ arası olması beklenirken iyi durumdaki bir iPhone 5 için bu fiyatın 250 $ civarında olacağı ileri sürülüyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here