ESET Internet Security inceleme

Güvenlik alanının pek çok cephesinde işinizi görecek bir uygulama.

antivirüs, genellikle güvenlik duvarı, ebeveyn kontrolü ve spam filtrelemesi ile birlikte önemli bileşenler. ESET Internet Security bunlara ek olarak, cihaz kontrolü, web kamerası koruması ve çevrimiçi bankacılık için tarayıcı korumasını da sunuyor. Burada incelenen 2018 Sürüme, bilgisayarınızın firmware’inin  zararlı yazılımlara karşı taranması ve akıllı ev izleyicisi de eklenmiş. Eskiden yalnızca ESET'in mega paketinde mevcut olan hırsızlığa karşı bileşen, şimdi giriş seviyesi paketi ile de geliyor. 

Bu setin geniş ana penceresinin temel yapısı ESET'in tek başına çalışan antivirüsünki ile aynı. Şirketin mavi gözlü siborg maskotu ve büyük bir durum göstergesi ekrana hâkim. Soldaki menü özelliklere ve ayarlara erişim sağlıyor. Alttaki üç mavi düğme paneli önemli özelliklere erişmenizi sağlıyor. Virüsten koruma yazılımında bu düğmeler bir antivirüs taraması başlatıyor, güncellemeleri kontrol ediyor ve çevrimiçi ESET hesabınıza bağlanıyor. Set, son iki işlemi güvenli bankacılık tarayıcısı ve ağ analizcisi ile değiştirmiş.

Herkesin ebeveyn kontrolüne veya hırsızlığa karşı  korumaya ihtiyacı olmaz, o nedenle ESET’in bunları default olarak yapılandırmaması iyi olmuş. Bu ek araçları ayarlamanız için özel bir ekran var.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam