Ana sayfa Haber ESET”in Multi-Devicec Security paketine yeni eklentiler: Dijital oyun güvenliği

ESET”in Multi-Devicec Security paketine yeni eklentiler: Dijital oyun güvenliği

0

Netmarble Türkiye ve dünyanın en büyük antivirüs kuruluşlarından ESET, dijital oyun tutkunlarını siber saldırılardan korumak üzere önemli bir kampanyaya imza attı. Wolfteam, Mstar, ve Goley oyunlarında yapılacak 50.000 Joypara ve üzeri alışverişlerde, dijital güvenlik yazılımı ESET Multi-Device Security hediye ediliyor. Oyun performansını yavaşlatmayan “Oyun Modu” özelliğine sahip ESET Multi-Device Security, tek lisansla hem telefon hem tablet hem de PC”yi siber tehditlere karşı koruyor. 
  

Hangi oyunlar var? 

 Wolfteam, Cengiz Han 2, MStar, Goley, Rakion gibi Joygame PC oyunlarında 50.000 Joypara (JP) ve üzeri alışverişlerde oyunculara ESET Multi-Device Security”nin 3 aylık lisanslı ürünü hediye ediliyor.     
 ESET”in en kapsamlı güvenlik yazılımı olan ESET Multi-Device Security ise internet bağlantılı tüm cihazları tek lisansla koruma altına almasıyla öne çıkıyor. Bilgisayar, Android sistemli telefon veya tablet, tek yazılımla senkronize oluyor ve virüs, solucan, truva atı, bootnet, rootkit gibi internetten gelebilecek zararlı yazılımlara karşı ESET güvencesiyle korunuyor.     
Oyun Modu (Gamer Mode)  Geniş kapsamlı antivirüs ve antispyware özellikler içeren ESET Multi-Device Security, oyun modu özelliği sayesinde de internet bağlantılı oyunlarda performansı düşürmeden güvenlik sağlıyor. Güvenlik yazılımı, oyun modunda sistem kaynaklarını korumak için “sessiz moda” geçiyor, uyarı pencerelerini kapatıyor ve güncellemeleri oyun sırasında değil, sonrasında gerçekleştiriyor. Böylece oyuncu, sistemin oyun performansından tam olarak faydalanmaya devam ediyor.   
 ESET Multi-Device Security ayrıca Geliştirilmiş İstismar önleyici, Botnet Koruması, İstismar Engelleyici, Kimlik Avı Koruması, Bankacılık ve ödeme Koruması, Ebeveyn Kontrolü ve ESET tarafından Türkçe olarak sunulan 7/24 teknik destek hizmetiyle de öne çıkıyor.     

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here