Ana sayfa Yazılım ESET 4,2 Beta versiyonunu duyurdu

ESET 4,2 Beta versiyonunu duyurdu

0

Güvenilir Bölge Kimlik Doğrulaması ile beraber geliyor
 

Türkiye ve dünyada geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan ESET, Smart Security ve ESET NOD32 Antivırus ürünlerinin 4.2 BETA sürümlerini piyasaya sürdü. Yeni sürümde ESET Smart Security”nin antivirus, antispyware, personal firewall ve antispam gibi tüm ana modülleri çok daha iyi performans ve kararlılık sağlayacak şekilde geliştirildi.  Yeni özelliklerin en önemlilerinden biri olan “Güvenilir Bölge Kimlik Doğrulaması”, taşınabilir bilgisayarların güvenliği için geliştirildi.  
Kimlik doğrulaması LAN ayarlarının değiştirilmesi ile ağ üzerinde tespit edilen doğrulama sunucusu aracılığı ile gerçekleştiriliyor. Bu yeni sürüm ile birlikte kullanıcı yeni kurallar oluşturabiliyor ve bu kurallar arasında istediği gibi kolayca geçiş yapabiliyor. Firewall Profilleri sayesinde ise yeni bir özellik daha geliyor. Her firewall profilinin özel ayarları olabiliyor. Bu sayede değişik durumlar için varsayılan, aktif, inaktif gibi farklı profil eylemleri gerçekleştirilebiliyor.

ESET Smart Security 4.2 diğer geliştirmelerin yanı sıra kullanıcıların Kurtarma CD”si (RescueCD)  oluşturabilmeleri adına Windows 7 için Windows Automated Installation Kit 2.0″ı da destekliyor. Dahası artık Mozilla Thunderbird 3 e-posta istemcileri de destekleniyor. Ek olarak ESET Smart Security 4.2″nin var olan antispam yeteneği de geliştirilmiş durumda. ESET ayrıca Şifrelenmiş İletişim Tarayıcısı”nda da geliştirmeler yaptı ve artık ESET NOD32 Antivirus 4.2, Windows NT 4.0 SP6″yı da destekliyor.

ürün hakkında daha fazla detay isteyenler ya da beta versiyonunu denemek isteyenler buraya tıklayarak ürünün sayfasına gidebilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here