Ana sayfa İnternet Erdil Yaşaroğlu Yaratıcılık Note´larını paylaştı

Erdil Yaşaroğlu Yaratıcılık Note´larını paylaştı

0

Samsung”un 11 üniversitede düzenlediği “Yaratıcılık ve Kariyer” konferansları kapsamında ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile Kocaeli üniversitesi öğrencileri bir araya geldi

Samsung´un ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile Mart ve Nisan aylarında Uludağ”dan Kadir Has üniversitesi”ne kadar toplam 11 üniversitede gerçekleştireceği “Yaratıcılık ve Kariyer” konferansları başladı. “Erdil Yaşaroğlu ile Samsung Yaratıcılık Note´ları” adı altında gerçekleştirilen konferanslarda öğrenciler, kariyer ve yaratıcılık üzerine bilgilendirilirken, Galaxy Note 10.1″in yaratıcı özelliklerini de keşfetme ve deneyimleme şansı buluyorlar. Yaratıcılık Note”ları konferanslarının altıncı durağı Kocaeli üniversitesi oldu.
 
Samsung”un, Erdil Yaşaroğlu ile düzenlediği “Yaratıcılık ve Kariyer” konferanslarında Galaxy Note 10.1″in Adobe Photoshop, Popup Play, Multi Screen, Shape&Formula Match ve S-Pen gibi benzersiz özellikleri de ön plana çıkarıldı.

Yaratcılık Note”ları konferansları Kocaeli üniversitesi”nden sonra sırasıyla, Dicle üniversitesi, Koç üniversitesi, çukurova üniversitesi ve Kadir Has üniversiteleri”nde gerçekleştirilecek.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here