Ana sayfa Donanım Güncel Epson’dan Yeni 4K Projekör: EH-LS500

Epson’dan Yeni 4K Projekör: EH-LS500

Epson’un yeni projektör modeli EH-LS500 ile şık tasarım, 4K PRO-UHD lazer görüntü kalitesi ve ultra kısa mesafe gösterim teknolojisini bir araya getiriyor.

0
Epson EH-LS500 Projektör

Epson’nın görüntü kalitesi kadar şık tasarımıyla da dikkat çeken yeni projektörü Epson EH-LS500, beyaz (EH-LS500W) ve siyah (EH-LS500B) renk alternatifleriyle Türkiye’de satışta.

Epson EH-LS500- Ultra kısa mesafe gösterim teknolojisi

Lazer görüntü kalitesini uygun bir bütçeyle sunmakla da iddialı olan model en yakın mesafe konumunda 130 inçlik büyük ekran keyfini evlere taşıyor. Parlaklığıyla iddialı, maksimum renk deneyimi sunan yeni Epson EH-LS500; aynı zamanda ‘Ayrıntı Zenginleştirme’ teknolojisine de sahip. Belirgin gölge ayrıntılarını ve derin siyahları 2.500.000:1 kontrast oranıyla sunan model, ayarlanabilir HDR ayarları ile daha fazla çok yönlülük sağlıyor.

Kolay kurulumlu ve çift renk alternatifli Epson EH-LS500; üç HDMI girişi, iki dahili 10w hoparlör ve ön tarafta akış cihazını saklamak için gizli bir bölmeye sahip. Projeksiyonu, birlikte verilen uzaktan kumanda veya iProjection uygulamasıyla kontrol edebilirsiniz.

Epson EH-LS500W Beyaz

Epson EH-LS500 Özellikler

4K PRO-UHD ultra kısa mesafeli lazer: 4K içerik izleyin ve bu şık modeli görüntüleme alanının önüne koyun

Filmler, kutu setler ve oyunlar: İzlediğiniz içeriğe uygun olması için görüntünün büyüklüğünü 65 – 130 inç arasında ayarlayın

Kolay kullanım: Üç HDMI girişi ve akış cihazı için alan

Parlak renkler: Eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO)

10 yıl boyunca her gün bir film izleyin: Ekonomik modda 20.000 saatlik uzun bir ömre sahip lazer ışık kaynağı

Epson EH-LS500 Fiyat

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 16.990 TL (KDV dahil)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here