Ana sayfa Haber Epson WorkForce Pro WF-M5799DWF

Epson WorkForce Pro WF-M5799DWF

Epson’un yeni çok işlevli yazıcısı WorkForce Pro WF-M5799DWF işletmelerin verimliliğini arttırıyor.

0
Epson WorkForce Pro WF-M5799DWF

Epson’nın yeni Inkjet yazıcısı WorkForce Pro WF-M5799DWF, iş süreçlerinin idealize edilmesi için birçok farklı özelliğe sahip. Ofis tipi yeni model; otomatik çift taraflı baskı, tarama, faks ve fotokopi işlevleri sunuyor. WorkForce Pro WF-M5799DWF’nin az enerji tüketimi, düşük toplam sahip olma maliyeti ve hızlı ilk sayfa çıkışı özellikleriyle İşletmelerin verimliliği artıyor. Mono yazıcı WF-M5799DWF, PCL ve PostScript 3 de dahil olmak üzere PDL uyumluluğuna sahip.

Epson WorkForce Pro WF-M5799DWF

Epson WorkForce Pro WF-M5799DWF Özellikler

Epson WorkForce Pro WF-M5799DWF, karşılaştırılabilir lazer yazıcılara kıyasla 4,8 saniye ile en hızlı İlk Sayfa Çıkış Süresine (FPOT) sahip¹. Kategorideki en yüksek mürekkep verimi ile malzeme değiştirmeden 40.000 sayfaya kadar baskı almak mümkün². Yeni modeldeki 250 sayfalık ana kağıt tepsisi ve 830 sayfaya kadar çıkan kağıt kapasitesi sayesinde iş kesintisi minimuma iniyor. Ayrıca; basit kağıt yolu ve temassız baskı özelliği sayesinde geri dönüştürülmüş kağıt, kuşe kağıt, zarf ve etiketlerin de içinde bulunduğu çeşitli yüzeylere baskı alınabiliyor.

Epson WorkForce Pro WF-M5799DWF verimlilik

Epson WorkForce Pro WF-M5799DWF verimlilik

WF-M5799DWF, yüksek verimi ve inkjet teknolojisi sayesinde çok daha düşük miktarda sarf malzemesi kullanır. Ürünün baskı yaparken kullandığı enerji, karşılaştırılabilir lazer yazıcılara kıyasla yüzde 90’a varan oranda düşüktür. Yüksek siyah beyaz baskı hacmine sahip ofisler için ideal olan yeni modeldeki yazılım ve araç serisi güvenli baskı seçenekleri ile verimli tarama sağlar ve cihazları uzaktan yönetmeye yardımcı olur. NFC ve kablosuz bağlanabilirlik, mobil cihazlardan baskıyı destekler. Akıllı telefonlardan esinlenilen kullanıcı arabirimi ve dokunmatik ekranı ile sezgisel bir şekilde kullanılabilir.

Epson WorkForce Pro WF-M5799DWF Fiyat: 2,750 TL (KDV Dahil)

¹ Batı, Orta ve Doğu Avrupa’daki en çok satan en iyi 10 mono lazer yazıcıyla yapılan karşılaştırma sonucudur. IDC tarafından tanımlandığı gibi dakikada 21 ile 45 sayfa arasında baskı hızına sahip makineler, Aralık 2017’ye kadar 12 ay boyunca test edilmiştir. Karşılaştırılan veriler, BLI veya üreticilerin web sitelerinden alınmıştır.
² Yaklaşık sayfa verimi. Gerçek verim, basılan resimlere ve kullanım koşullarına bağlı olarak değişecektir. Daha fazla bilgi için www.epson.eu/pageyield adresini ziyaret edin. Batı, Orta ve Doğu Avrupa’daki en çok satan en iyi 20 mono lazer yazıcıyla yapılan karşılaştırmadır. Aralık 2017’ye kadar 12 boyunca IDC tarafından tanımlandığı gibi dakikada 21 ile 45 sayfa arasında baskı hızı olan cihazlar kıyaslanmıştır. Veriler, BLI veya üreticilerin web sitelerinden alınmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here