Epson WorkForce Enterprise WF-C20590'i satışa sundu

Yüksek hacimli baskı alan kurumları hedefleyen inkjet yazıcı dakikada 100 sayfalık baskı hızı sunuyor.

Yüksek hacimli baskı ihtiyacı duyan kurumlara, sayfa başı baskı üzerinden toplam sahip olma maliyeti avantajı sunan Epson, bu kulvarda tüm modelleri inkjet teknolojisine sahip olan tek marka.  

Kurumsal baskı çözümlerinin kaderini değiştireceğiz
WorkForce Enterprise WF-C20590 modelinin satışa çıkmasıyla yeni bir segmente girmekten heyecan duyduklarını belirten Epson Türkiye Müdürü Sevil Kanat; “Biz teknoloji üreten bir firmayız. Günde 1.3 milyon $’lık AR-GE yatırımıyla, rol aldığımız her alandaki çözümlere yeni soluklar getiriyoruz. Dakikada 100 sayfalık baskı hızı yeni girdiğimiz bir alan. Ancak Epson baskı kalitesi, hız, sayfa başı baskı maliyeti, satış sonrası hizmet kalitesi olmak üzere tüm doneleri birlikte düşündüğümüzde kurumsal baskı çözümlerinin kaderini değiştireceğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Baskı hızı 75 sf./dak. olan modelimiz de yakın zamanda gelecek. Bu alanda tüm modelleri inkjet olan tek marka biziz ve iş baskısının geleceği de ‘inkjet’ tir” dedi. 

7.4 milyon Euro’luk pazar
Dakikada 60 sayfa ve üzeri baskı kapasitesiyle kurumsala hizmet sunan ortalama on oyuncunun varlığını belirten Kanat pazar verilerine de değindi: “2016 takvim yılında 60 sf./dak. ve üzeri yazıcı pazarı yaklaşık 200 adet ve 7.4 milyon Euro’luk değerle gerçekleşmiştir. 45-57 sf./dak. arası yazıcılara baktığımızda ise bu veriler yaklaşık 1.400 adet ve 8.3 milyon Euro’dur. Epson olarak bizim bu alana girişimizle rakamlar değişecek”. 

6 milyon 500 bin sayfa baskı garantisi
Günde 3 bin sayfa ve üzeri baskı alan tüm kurumların Epson’un yeni çözümünden yararlanmasının büyük avantaj getireceğini belirten Epson Türkiye Müşteri Hizmetleri Müdürü Engin Hıraoğlu; “Baskıda yüksek kalite ve kapasite konusundaki iddiamızı her zamanki gibi sürdürürken bu segmente özel ‘yerinde teknik hizmette 5 yıl’ gibi farklı bir çözümü de sunuyoruz. Yüksek kapasitede baskı ihtiyacını Epson’un WF-C20590 modeliyle 5 yıllık garanti paketi dahilinde karşılamayı tercih edecek kurumlar ortalama 6.5 milyon sayfalık baskıyı da garanti etmiş oluyor. Bu paket dahilinde yerinde teknik servis hizmeti ve anında müdahale de iş akışındaki verimliliği maksimize ediyor” dedi. 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER