Ana sayfa Haber Epson”un Yeni Yazıcısı WF-C869RDTWF, tasarruf odaklı

Epson”un Yeni Yazıcısı WF-C869RDTWF, tasarruf odaklı

0

Epson’un yeni WorkForce Pro WF-C869RDTWF model yazıcısı enerjide yüzde 95 , atıkta yüzde 99 “a varan oranlarda tasarruf sunarak işletmelere büyük avantaj sağlıyor. Yazıcı sarf malzemesi değiştirmeden 84 bin sayfaya kadar baskı yaparak tüketim veya sarf malzemesi değişimlerinden oluşan zaman kayıplarını da azaltıyor. Epson”un RIPS (Değiştirilebilir Mürekkep Paket Sistemi) teknolojisine sahip WF-C869RDTWF, baskıda kesinti sürelerini yüzde 94’e¹ kadar azaltarak kurumların zaman yönetimini de destekliyor. 

İşletmelerin verimini arttırmak üzere tasarlanan A3 renkli çok işlevli yazıcı WF-C869RDTWF, muadil ürünlerden üç kez daha hızlı “ilk sayfa çıkışı süresi” ne sahip. Model, ısı gerektirmeyen PrecisionCore baskı kafası teknolojisi sayesinde, renkli lazer yazıcılara kıyasla yüzde 95’e varan oranda daha az enerji¹  harcıyor. Epson WF-C869RDTWF; mürekkep teknolojisi ve hacmiyle, ambalajlama ve lojistikte önemli bir düşüş sağlayarak, lazer yazıcıları ve fotokopi makinelerini atıkta yüzde 99 varan bir azalma¹ ile geçmekte. 

Epson WF-C869RDTWF model yazıcı, farklı mekandan dahi baskı alabilmek veya gizlilik dahilinde güvenli çıktı sağlamak yönünde çözümler sunan; Email Print for Enterprise, Epson Device Admin, Document Capture Pro, NFC ve WiFi-DirectTM, PaperCut gibi yazılımlar ile uyumlu.

Yeni modelle geri dönüştürülmüş kağıt, parlak kağıt, zarf ve etiket gibi çok çeşitli kağıt tiplerine baskı yapmak da mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here