Ana sayfa Haber Epson”un yeni modeli DS-860 günde 6 bin sayfa tarayabilme özelliğiyle ön planda

Epson”un yeni modeli DS-860 günde 6 bin sayfa tarayabilme özelliğiyle ön planda

0

Epson”un DS-860 tarayıcı modeli ile kurumlar günde 6 bin sayfaya kadar tarama yapabiliyor. çok yüksek kapasiteli bu tarayıcı dakikada 65 sayfa (tek taraflı) / 130 sayfa (çift taraflı)  görüntüye ulaşan tarama hızı ile 300 dpi’de renkli tarama özelliğine sahip. Minimal ve kompakt tasarımıyla az yer kaplayan ve tarama işleminden önce ısınma süresi gerektirmeyen DS-860, JPEG sıkıştırma özelliğiyle de büyük hacimli tarama işlemlerine hız kattığı gözlemlendi.
 
A4 tarayıcı olan Epson DS-860 ile isteğe bağlı olarak A3 özelliğinde tarama yapmak da mümkün. İstenilen belgeyi katlayıp çift taraflı taramada A3 formatında tarama seçildiğinde beklenilen sonuca ulaşılıyor. 
 
Epson Document Capture Pro ile taranan bilgileri yakalayıp dönüştürmek ve belge doldurma sistemine dağıtmak oldukça kolay. Buna ek olarak barkod tanıma ve bölgesel OCR özellikleri, dosya adlandırma ve klasör oluşturma gibi yüklü belge süreçlerini otomatikleştirmeye yardımcı oluyor. TWAIN, WIA ve ISIS sürücü desteği sayesinde DS-860 modelini hemen her belge yönetim sistemine ve iş akışı sürecine entegre etmek mümkün.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here