Ana sayfa Haber Epson TW6600W Epson”ın yeni ev sinema sistemi projektörü

Epson TW6600W Epson”ın yeni ev sinema sistemi projektörü

0

Epson EH- TW6600W modeli, büyük ekranı Full HD’ye convert ederek bir sinema sistemi performansı sergiliyor. Ev için tasarlanan bu kompakt projektör sistemi, Full HD kalitesini kablosuz olarak aktarabiliyor. WiHD ayhıtları bağlamak için önceden gereksinim olarak sunulan HDMI kabloları Epson‘ın bu modeli için kesinlikle geçerli değil. Epson‘ın HD vericisine istediğiniz bir arabirim kutusu, Blu-ray oynatıcı veya oyun konsolu takarak gerçek zamanlı kablosuz HD bağlantısı ile içeriğin ve resimlerin gecikme yaşanmadan görüntüleyebilirsiniz.

3LCD teknolojisiyle desteklenen EH-TW6600W modeli 2.500 lümen parlaklık değerinde ve eşit düzeyde beyaz ve renkli ışık çıkışı ile koyu siyahların ve karanlık sahnelerin uygun kontrastlı izleyiciye aktrabilmesini sağlayabilir. Geniş dikey ve yatay lens kaydırma yeteneği ile birlikte orjinal görüntüde bozulma veya uzama olmadan geniş ekran kapasitesi de yakalanabilir. Bununla birlikte 1,6x zoom lensi ile kompakt tasarımı taşınabilirliği ve kolay bağlanabilirliği ile teknolojisine rahatlık da ekliyor.

Aynı zamanda, projektör üzerinde 2W stereo hoparlörler halihazırda olarak veriliyor ek olarak başka bir sisteme de bağlayabilirsiniz.

EH-TW6600W projektöründe, 3D’ye özel iki adet olmak üzere toplam yedi renk modu ve bir tane de RF 3D türünden gözlük içeriyor. Ortamın ışık seviyesini algılayan renk optimzeri, uygun renk ayarını belirleyebilir ve Epson’ın süper çözünürlük yazılımı ile 3D görüntüler de yüksek ve uygun keskinlikte ve netlikte sunuyor.

Not: EH-TW6600W beyaz renklidir. Modelin kablosuz özelliği haricindeki tüm özelliklerine sahip rengi ise EH-TW6600’dır.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here