Ana sayfa Donanım Epson Stylus R2000, 2 Mayıs itibariyle piyasada

Epson Stylus R2000, 2 Mayıs itibariyle piyasada

0

Epson’un yeni nesil pigment baskı teknolojisiyle baskı yapan Stylus Photo R2000 modeli, eşsiz parlak görünümlü canlı baskılar ve üst düzey fotoğraflarla diğer üst düzey yaratıcı uygulamalar için optimize edilmiş bir teknolojik tasarıma sahip.
 

Epson UltraChrome Hi-Gloss 2 renkli pigment mürekkep setiyle üst düzey kalitede, dayanıklı baskılar sağlıyor. Ayrıca UltraChrome Hi-Gloss 2, su bulaşmasına karşı daha dayanıklı bir mürekkep etkisi bırakıyor. Epson Stylus Photo R2000 doğal ten renkleri, cesur kırmızı ve turuncu renkler, canlı yeşil renk, yoğun mavi, mat siyah etkileriyle güzel sanatlar veya galeri gibi ortamlar için yetkin baskılar sağlıyor.

Epson Stylus Photo R2000″in AccuPhoto HG Görüntü Teknolojisiyle matematiksel damlacıklar ve üstün renk doğruluğu sonuçları elde ediliyor. MicroPiezo AMC Baskı Kafası, daha az bakım ve artan güvenilirlik için baskı kafasında bir mürekkep itici kaplama içeriyor. 5670 x 1440 optimize dpi ve değişken büyüklükteki damlacıklar, küçük çözünürlükteki materyaller için bile başarılı baskılar elde edilmesini sağlıyor.
 

Ethernet kablolu Mbit 100, Wi-Fi kablosuz teknoloji ve USB 2.0 bağlantı seçeneklerinden dilediğinizle bağlantı kurabiliyorsunuz ve her yerde hızlı bağlantı elde ediyorsunuz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here