Ana sayfa Haber Epson SC-T Serisi’ne ‘Red Dot’ dan Ödül

Epson SC-T Serisi’ne ‘Red Dot’ dan Ödül

Epson, Red Dot Ürün Tasarımı 2019 Kategorisi’nde geniş format yazıcıları ile ilk kez “En İyinin En İyisi” ödülünü kazandı.

1
Epson SC-T Serisi’ne Red Dot 2019 Ödülü

Türkiye`de SC-T3400N, SC-T3400, SC-T5400N ve SC-T5400 modelleriyle satışta olan Red Dot 2019 ödüllü Epson SC-T Serisi, özellikle mimarlık stüdyolarındaki çizimlerin baskısında ve perakende sektöründe POP malzeme üretiminde kullanılıyor.

Epson SC-T Serisi

Red Dot “En İyinin En İyisi” ödülüne layık görülmekten duydukları mutluluğu dile getiren Epson Türkiye Ticari ve Endüstriyel Ürünler Kanal Müdürü Ersel Şamiloğlu; “Biz teknoloji üretip kullanıcılarımıza iş verimlilikleri için en iyi çözümleri sunarken, modellerimizin tasarımlarına da ayrı özen gösteren bir markayız.  Özel uygulamalar için geleneksel olarak kullanılan bu geniş format yazıcı serimiz, kurumsal yazıcılarla benzer bir kullanıcı ara yüz ve her ofise uyan sade bir görünüş ile yeniden tasarlandı. Ürünler sezgisel bir operasyon sağlıyor ve sade bir ofis atmosferini muhafaza ediyor. Büyük dokunmatik panel, uyarı LED’leri ve sesli ikaz, baskı durumunu bir bakışta görmeyi sağlıyor ve kolay kullanım için yol gösteriyor. Aynı zamanda, üç adımda monte edilen yeni ayaklar, montaj süresini kısaltıp operasyonu kolaylaştırıyor. Tüm bu yenilikler bize ödülü getirdi” dedi.

Epson Türkiye Ersel Şamiloğlu

Almanya’da 1955’te tasarlanan Red Dot Tasarım Ödülü, Design Zentrum Nordrhein Westfalen tasarım merkezi tarafından belirleniyor ve tasarım alanında dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul ediliyor. Uzman bir jüri, önceki iki yıl boyunca lansmanı yapılan ürünleri değerlendirip inovasyon derecesi, işlevsellik, ergonomi, ekolojik uyumluluk ve dayanıklılık gibi dokuz kritere bağlı olarak en iyi tasarımları seçiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here