Epson SC-P5000 serisi LLK ve Violet mürekkepleriyle Güzel Sanatlar'da çözüm sağlayacak

Epson, SureColor serisine SC-P5000 modelini ekledi ve iki yeni nesil enterprise mürekkep seçeneğiyle.

 Epson SC-P5000 serisi, prova baskı, güzel sanatlar ve fotoğraf uygulamaları için tasarlandı. Pantone Düz Kaplama Renklerinde yüzde 99'a kadar renk eşleşmesi özelliğine sahip.

LLK (light light black) ve Violet mürekkep seçenekleriyle farklı sektörlere özel çözümler sağlayan serinin modellerine istenmesi halinde spektro fotometre takılması da mümkün.

LLK ile bir HDX mürekkep seti seçildiğinde fotoğrafçılar ve sanatçılar sanatsal çalışmalarını mükemmel ayrıntılar ve renklerle çoğaltmanın yanı sıra Pantone Düz Kaplama Renklerinde yüzde 98 tam reprodüksiyon gerçekleştirebiliyorlar. Renk uzayını genişletmeyi sağlayan ‘violet’ mürekkep seçeneği ise matbaa, ambalaj, pazarlama materyalleri, tekstil üretimi alanlarında prova baskı amaçlı çalışan profesyonellere hitap ediyor.

SC-P5000 serisinde yüksek çözünürlük ve baskı ömrü, Epson'un en yeni mürekkep teknolojisiyle maksimum seviyeye çıkıyor. 3,5 pl damlacık boyutu ve 2880x1440 dpi çözünürlük sayesinde net, ayrıntılı sonuçlar elde edilirken; Ultrachrome HDX mürekkepleri solmaya karşı dayanıklılık özelliği sunuyor.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 1.995 Euro+KDV’den başlayan fiyatlarla 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam