Ana sayfa Haber Epson SC-P20000: CAD yazılımına ve diğer mimari çizimlerine göre

Epson SC-P20000: CAD yazılımına ve diğer mimari çizimlerine göre

0

Epson”un geniş format yazıcı kategorisindeki son modeli SureColor SC-P20000; tasarım, mimari işleri üzerinden özellikler barındırıyor  İç mekan poster, afiş, mimari ve CAD çizimleri baskısında oldukça iddialı olan yeni model;  fotoğraf stüdyoları,  kopyalama merkezleri ve mimarlık ofisleri için ideal.

Epson SC-P20000, sahip olduğu ileri teknoloji sayesinde sektörün genelinde alışılagelmiş muadillerine göre yüzde 25 daha hızlıdır.

Yeni modelde bulunan PrecisionCore MicroTFP baskı kafası, Epson UltraChrome mürekkep ve yeni kağıt besleme ünitesi yüksek kalite, verimlilik ve kolay kullanımı aynı anda sunar.

Kullanıcıların kaliteden ödün vermeden yüksek verimlilikten faydalanmasına olanak tanıyan yazıcı, düşük kalite modlarında bile olağanüstü sonuçlar üretmek için PrecisionCore MicroTFP baskı kafasıyla birlikte geliyor. Yeni geliştirilmiş kamera tabanlı bir kağıt besleyici dengeleyici içeren yüksek hassasiyetli kağıt besleme teknolojisiyle güçlendirilen SC-P20000, minimum iş kesintisiyle verimliliği arttırıyor.

Epson”un yeni UltraChrome Pro, 10 renkli mürekkep seti baskı kalitesinde fark yaratıyor. Siyahlar, yeni yüksek yoğunluklu Fotoğraf ve Mat Siyah mürekkepler sayesinde derin ve zengin sonuçlar sunuyor. K4 ve çok Boyutlu Damlacık Teknolojisi (MSDT) sayesinde elde edilen düşük gren etkisiyle daha iyi geçişler mükemmel. Epson Renk Kalibrasyonu yardımcı programı sayesinde de renk reprodüksiyonu kolayca yönetilebiliyor.

Epson SC-P20000“de yer alan şeffaf yazıcı kapağı penceresi ve rulo kapağı penceresi, kullanıcıların baskının durumunu ve kalan kağıt miktarını kontrol etmesine olanak tanıyor. Baskı tamamlandıktan sonra baskı kafası ve mürekkep kapağı, konumları sayesinde kullanıcı tarafından temizlenebiliyor ki bu da bakım maliyetlerinde tasarruf imkanı sağlıyor.

PrecisionCore MicroTFP baskı kafası: Yüksek verimlilik ve olağanüstü baskı kalitesi elde edin

UltraChrome Pro 10 renkli mürekkep seti: Mükemmel siyah ve beyaz yüzey renk reprodüksiyonu için

Yüksek hassasiyetli kağıt besleme teknolojisi: Yeni geliştirilmiş kamera tabanlı kağıt besleme dengeleyicisini içerir

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here