Ana sayfa Haber Epson Savunma sanayi için 360 derece görüntüleme ünitesi geliştirdi

Epson Savunma sanayi için 360 derece görüntüleme ünitesi geliştirdi

0

 

Epson ile HFDS, yazılım iş birliğine giderek ortaya Epson tarafından geliştirilen akıllı gözlük modeli MOVERIO BT-200 çıktı. Savunma sanayinin üzerine fazlasıyla titrediği zırhlı araçlara yönelik geliştirildi ve eş zamanlı olarak 360 derecelik görüntüler elde edilecek. IDEF Uluslar arası Savunma Sanayi Fuarı’nda sergilenen ürün ve iş birliği, mobil teknoloji ile güvenlik teknolojilerini harmanladı. Mimarlık, endüstriyel ve savunma sanayi sektörlerinde faal olan, sümulasyondan sanal gerçekliğe; bilgi güvenliğinden mobil uygulamalara kadar farklı alanlarda teknoloji geliştirilen GFDS,bu ürünle birlikte sağlık, savunma, havacılık ve eğitime kadar birçok sektörde yenilikler getireecek ve yeniliklere gebe oluşturacak.

GFDS’nin genel müdürü Mert Oğuzata, fuarda yaptığı konuşmasında, Epson’ın geliştirdiği MOVERIO BT-200 henüz prototip aşamasında ve 12-18 aylık bir süre zarfında gerçek hayata geçecektir” dedi.

Epson’ın Türkiye müdürü Sevil Kanat ise, “Epson olarak ağırlıklı yazıcı ve projektör segmentlerinde tanınıyoruz ancak giderek yükselen bir değer haline gelen giyilebilir teknolojiler alanında da birçok çözüm sunuyoruz” dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here