Epson L386 yazıcı

Evde veya ofiste küçük işler için tüketim malzemesi kullanımı açısından ekonomik bir yazıcı.

Hepsi-bir-arada bir yazıcı olan, baskı, tarama ve kopyalama fonksiyonlarına sahip Epson L386 kalitesi ile güzel bir ürün. Onunla kartuş maliyetini önemli ölçüde düşürebilirsiniz. Kablosuz çıktı alması çok kolay. Çıktı hızı da gayet iyi. Kablosuz özelliği ile akıllı telefonlarınızdan, tabletinizden, PC den, Android tabanlı herhangi bir cihazdan çıktı yollayabilirsiniz. Epson L386, hem Windows makineleri hem de Macintosh sistemler ile kullanılabiliyor.

Yazıcıyı ister bir USB kablosu ile isterseniz de kablosuz olarak bilgisayara bağlama seçenekleriniz var. Aynı Wi-Fi ağına bağlı olan akıllı cihazlarla rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Tek yapmanız internet sitesine bağlanarak gereken o cihaza kurulumunu gerçekleştirmek.

Çift taraflı sayfa baskısı elle de olsa kolaylaştırılmış. Yazıcı tek tarafları bastıktan sonra sayfaları çevirdiğinizde arka sayfaların baskısını da gerçekleştiriyor. İsterseniz birden fazla sayfayı aynı kağıda basabilme şansınız da var. Bir poster oluşturmak için bir sayfalık dokümanı birden fazla sayfaya basacak şekilde büyütebiliyor da. Daha sonra siz bunları bir araya getiriyorsunuz.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam