Epson L1455’den A3 çift taraflı baskı

Epson, Orijinal Mürekkep Tankı Sistemli yazıcı serisine A3 çift taraflı baskı özelliğini ekledi

Epson'un mimarisi olduğu  Mürekkep Tankı Sistemi kategorisinden yeni bir cihaz  doğdu.  A3 formatına çift taraflı baskı özelliği ile duyurulan modeli Mürekkep Tankı Sistemli yazıcı, Epson L1455, özellikle küçük ofis ve home office prensibinde çalışan kişiler için uygun. Seri de, "4'ü 1 arada" özelliğiyle değerlendirildi.

Orijinal Mürekkep Tankı Sistemli yazıcılar, Epson tarafından sayfa başı baskı maliyetlerinde yenilikler sağlaması, kolaylıklar sunabilmesi adına geliştirildi. Epson, çift taraflı baskı özelliğini bulunduran yazıcısıyla "build- in" maliyetleri minimize etmeyi planlıyor. 

İlk teslimdeki mürekkep setleri sayesinde L1455, 10 bin 500 sayfaya kadar baskı imkanı sağlıyor. Bu modeli işletmeler için cazip kılan unsur, yalnızca maliyet açısından olan etkileri değil aynı zamanda sorunsuz, güvenilir ve yüksek kaliteli sonuçlar üretebiliyor olması. L1455, Epson'un dayanıklı ve güvenilir Micro Piezo teknolojisi ve orijinal mürekkepleri sayesinde net, keskin ve hassas baskı işleri üretiyor. Hızlı kuruma ve lekesiz baskı avantajı sunan model, renkli için boyalı mürekkep, siyah içinse pigmentli mürekkep kullanıyor. Aynı zamanda 18 sf./dak. değerinde yüksek baskı hızı sunuyor.

 

Etiketler: epson epson-printer epson-l1455
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam