Ana sayfa Donanım Epson ile sonbaharda evde sinema

Epson ile sonbaharda evde sinema

0

Epson EH-TW9000W ile Hollywood’un en son gişe rekorları kıran filmlerini seyretmek tamamen yeni bir deneyim olacak…

TW9000W, Epson”un en son teknolojisiyle donanmış olup; üstün kaliteli görüntüler, zengin, derin siyahlar üretmenin yanı sıra, 200.000:1 kontrast oranı sunuyor. Epson EH-TW9000W ile evdeki sinema deneyimi, bir multipleks sinema ile yarışır oranda canlı, doğal renkleri garanti ederken, üstün Epson teknolojisi sayesinde kare interpolasyonu ile filmler esnasındaki hızlı hareket eden aksiyon sahnelerinin pürüzsüz ve akıcı olmasını temin ediyor.
 

Sinema deneyiminizi bir üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, bir düğmeye basarak kolayca 3D içeriğe geçebilirsiniz. Epson’un benzersiz parlaklık arttırma teknolojisi sayesinde, 3D içeriğin pek çok Full HD 3D ev sineması projektöründen* çok daha parlak olduğunu hemen fark edeceksiniz. Ayrıca yenileme hızı 480 Hz… İstenilen kablosuz HD aygıtları ** doğrudan projektöre bağlanabilir ya da alternatif olarak kablosuz HD olmayan cihazlar Epson’un HD vericisine takılabilir.

Dünyanın ilk kablosuz ful HD 3D projektörü olan Epson EH-TW9000W; 2.400 lümenlik Beyaz/Renkli ışık çıkışı, 200.000:1 kontrast oranı ve yüksek teknolojik donanımıyla maksimum 3 boyut keyfi sunuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here