Ana sayfa Donanım Epson EV-100 & EV-105, Hem Projektör Hem Spot Aydınlatma

Epson EV-100 & EV-105, Hem Projektör Hem Spot Aydınlatma

Yeni Epson EV-100 & EV-105, galeri ve müzeler için 2.000 lümenli WXGA özellikli aydınlatma projeksiyonları

1

Dünya projektör lideri Epson özellikle görselliğin büyük önem arz ettiği sektörlere yönelik iki yeni projektör modelini Türkiye’de satışa sundu. Beyaz renk alternatifiyle EV-100 ve siyahta EV-105 küçük boyutu, hareketli kafa yapısı ve kolay kurulumuyla dikkat çekiyor.

LightScene EV-100‘ün tasarımı, vitrinler ve sergiler gibi görselliğin ana konu olduğu çalışma alanları için ideal. 2.000 lümenli WXGA EV-100 ve EV-105, projeksiyon özelliğinin yanı sıra spot ışık olarak da kullanılabiliyor.

Perakende sektörü, sergi salonları, mağaza vitrinleri, müzeler ve sanat etkinlikleri gibi küratörlü görsel ortamlar gerektiren tüm alanlar için aranan çözüm olan modeller; video veya hareketli desenler göstermek ve hatta harita görüntülerini küçük nesneler üzerine yansıtmak için kullanılabilir.

LightScene EV-100 ve EV-105

Epson’un yeni bir projeksiyon türüne adımı olarak nitelendirilen yeni modeller çok yönlülükleriyle dikkat çekiyor. Epson’un esnek lazer teknolojisi EV-100’e çok çeşitli montaj seçenekleri sunuyor.

EV-100 ve EV-105, uzman montaj veya kurulum gerektirmeden herhangi bir açıdan görüntü aktarabilir ve tavana, zemine veya bir aydınlatma rayına takılabilir. Modeller, portre olarak görüntü yansıtma ve çoklu üniteler ve büyük ekranlar için kenar kaynaştırma (edge blending) özelliklerine sahip.

LightScene EV-100 ve EV-105, tek veya birden fazla çalma listesinin SD Kart ile kolaylıkla yüklenmesine ve bilgisayara gerek kalmadan çalışanlar tarafından uzaktan kumandayla değiştirilebilmesine olanak tanıyan Epson Projector Content Manager Yazılımı ile birlikte verilir. Yazılım ayrıca, renklendirilmiş ve düzensiz şekilli görüntüler kullanmak için renk ve şekil filtreleri eklemek dahil yer paylaşım efektleri eklemenize ve çalma listeleri, zaman çizelgeleri ve özel filtreler oluşturmanıza olanak verir.

Her iki modelde de tüm Epson lazer projeksiyonlarında olduğu gibi toza karşı yalıtılmış filtresiz bir yapı mevcut. Garanti süresi ise 20 bin saat (5 yıl).

LightScene EV-100 ve EV-105 Teknik Özellikler

Temel özellikler EV-100 EV-105
Gövde rengi Beyaz Siyah
Lazer ışık kaynağı, beş yıllık garantiyle 20.000 saat boyunca bakım gerektirmeyen performans sağlar
Keskinlik ve okunaklılık için WXGA çözünürlüğü
Epson’un 3LCD teknolojisiyle üstün görüntü kalitesi
2.500.000:1’in üzerinde dinamik kontrast oranı
2.000 lümen renkli ışık çıkışı
Yalıtımlı filtresiz yapı mükemmel güvenilirlik için toz direncini artırır
30-133 inç ölçeklenebilir ekran boyutu göz alıcı projeksiyonlar, kolay okunabilirlik ve olağanüstü çok yönlülük anlamına gelir.
Her yönde 360 derece hareket ettirilebilir ve montajda tam bir esneklik için portre görüntü yansıtılmasını da destekler.
Bilgisayar bağlantısı gerektirmeden içerik oynatmak için takılabilir SD kartı.
LAN (RJ45) kablosuyla ağ bağlantı özelliği, web tarayıcısı veya iProjection aracılığıyla kontrol olanağı sağlar
Gün boyunca kullanılmak üzere tek veya birden fazla çalma listesi programlanabilir ve çalışanlar tarafından uzaktan kumanda ile kolayca çalıştırılabilir
Epson Projector Content Manager yazılımı çalma listeleri, zaman çizelgeleri ve özel filtreler oluşturmanıza olanak verir
OSD Kontrol Pedi işlevi bir tarayıcı veya akıllı cihaz kullanarak projeksiyon ayarları yapmanıza olanak tanır.
3LCD projeksiyon, tek çipli DLP projeksiyonlarda görülebilen gökkuşağı efektinin olmadığı anlamına gelir
Spot ışığı modu EV-100’ün klasik bir spot ışığı olarak kullanılmasına olanak sağlar
Renkli ve düzensiz şekilli görüntülere izin vermek için renk ve şekil filtreleri dahil yer paylaşım efektleri

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here