Ana sayfa Haber Epson EH-TW5100 modeli 3D oyun projektörü satışta

Epson EH-TW5100 modeli 3D oyun projektörü satışta

0

 

 

Epson’ın CES 2015’te tanıtmış olduğu ve oyunculara yönelik geliştirilen projektör modeli, Epson EH-TW5100, 13.000:1 kontrast oranıyla ev eğlence sektörü için satışa sunuldu bugün itibariyle. 3D modunun yanısıra 2D görüntüler için 3LCD teknolojisiyle güçledirilen model, 1.800 lümenlik eşit derecede yüksek beyaz ve renkli ışık çıkışı teknolojisiyle birlikte güneşli alanlarda da verimliliğini koruyacak.30″‘ten 300″e kadar değişebilen ekran boyutu ve trapezoid düzeltme özelliği, alanın boyutlarından bağımsız olarak kullanabilme imkanı veriyor. 

Oyunculara yönelik olarak, Epson EH-TW5100 modelinde “hızlı mod” adı verilen bir özellik var. Süratli akışların sorunsuz bir şekilde ve doğru yansıtmasını sağlayabilen bir teknoloji ve gecikme süresinin olmamasıyla birlikte hareket geciktirilmeden yansıtılmakla birlikte özellikle çok oyunculu modlarda gerekli olan bir gereksinim.

HDMI-MHL portu bulunduran model, akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlar da video , müzik ve fotoğraf yansıtabiliyor. Full HD olmasının yanısıra 3D seçeneği var. EH-TW1500‘ün bir adet yeniden şarj edilen  radyo frekanslı aktif shutter 3D gözlük 3D donanımını güçlendiren teknoloji.

Epson EH-TW5100’ün satış fiyatı 2,299 TL olarak belirlenmiş

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here