Ana sayfa Haber Epson EB1985WU profesyonel projeksiyon çözümü

Epson EB1985WU profesyonel projeksiyon çözümü

0

Epson, profesyonel kullanım amaçlı, bağlanabilirlik ve WUXGA çözünürlüklü bir projektör modeli sunuyor; Epson EB-1985WU. Epson‘ın bu modeli yüksek çözünürlüklü görüntüleri kolay içerik paylaşımını ve parlak sunumları toplantı ortamlarının ihtiyaçlarına göre tasarlandı. WUXGA çözünürlüğün yanısıra, 4.800 lümen parlaklık ve Epson’ın 3LCD teknolojisi de var.

Epson‘ın “çoklu bilgisayar” yazılımı 50 cihaza kadar yüksek çözünürlüklü içerik paylaşımını destekleyebiliyor. Epson E-1985WU modeli, iProjection uygulaması akıllı cihazlara kullanarak içerik paylaşımlarını ve açıklama eklemeyi kolaylaştırabilir. Bunlara ek olarak çok kaynaklı video konferans görüşmeleri ve sunum gibi toplantı içerikleri bölünmüş ekranda görüntüleme seçeneği de var.

Bağlanabilirlik olarak iki adet HDMI portu, Wi-Fi ve kablolu LAN bağlantısı özelliği, odak yardımı, trapezoid düzeltme ve otomatik ekran yerleşimi özellikleri bu modelin kurulumunu kolay kılıyor. Bununla birlikte Miracast ve WiDi kablosuz ekran aktarımı ile tablet, akıllı telefon gibi mobil içerikleri de paylaşabilir.

Epson EB-1985WU‘nun sunumlara etkisi;

-Eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli ışık çıkışı (CLO) teknolojisi, üç kat daha saf ve parlak renkler sunuyor.

-Piyasadaki çoğu dizüstü modellerin çözünürlük ve ekran boyutu oranlarına uygun WUXGA destekli sunum yapabilme.

-WiDi ve Miracast işlevleri ile mevcut kablosuz ağa ihtiyaç duymadan doğrudan projektöre içerik sağlayabilme.

-Odak yardımı

iProjection uygulaması, Android ve iOS’larla kullanılabilir.

Epson EB-1985WU fiyatı, 2.531 dolar+KDV

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here