Ana sayfa Haber Epson EB-Z11000 sanal bir ortam oluşturuyor.

Epson EB-Z11000 sanal bir ortam oluşturuyor.

0

Epson‘ın yeni projektörü EB-Z11000, mağaza vitrinlerinde, lansmanlarda ve müzelerde sanal bir ortam oluşturacak. Dijital tabelalar için portre boyutu görüntüleri yansıtabilen EB-Z11000, esnek bir kurulum açısına, merkez dışı konumlandırma için lens kaydırma gibi birçok kalibrasyon özelliği barındırıyor. Tahmin edilebileceği gibi Wi-Fi ve HDBaseT bağlanabilirlik özelliklerine de sahipler. Epson EB-Z11000, 11.000 lümen parlaklığa sahip. ZGA formatındaki ürün, dış ortamlarda, “outdoor” merkezlerde de rahatlıkla kullanılacak. Zira bu üründe de bulunan 3LCD teknolojisi, diğer ürünlerde başarısını kanıtlamış bulunuyor. 

Vitrin giydirme, fuaralanlarında ve ürün farklılaştırma gibi işlemlere odaklanan ürünün ayrıca LU02 kısa gösterimli lensi, ekrana daha yakın konumlandırılarak kitle hedefi artırıldı. Kurulumu açısından esnek bir kurulum açısı ve merkez dışı konumlandırma için lens kaydırmayla birlikte EB-Z11000 kenar kaydırma, test şablonları ve Epson’ın süper çözünürlük özelliklerini içeriyor.

Epson EB-Z11000’ün fiyatı 16 bin dolar-KDV

 

Microsoft Research ekibi, bunun gibi projektör cihazlarıyla yeni bir oyun platformu konusunda çalışmalar yürütüyor. 3 adet farklı projeksiyon aleti kullanılarak oluşturulan sanal ortam, oyunculara sanal bir oyun ortamı oluşturuyor.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here