Ana sayfa Donanım Epson EB-W16SK eğitime 3D destek!

Epson EB-W16SK eğitime 3D destek!

0

s

Epson’ın üç boyutlu, çift katlı projektör modeli EB-W16SK, yürütülen özel bir kampanya ile 1 adet gümüş materyalli 2.80mx2.10m ebatlarında perde, 1 HDMI çoklayıcı aparatı ve 30 adet 3D pafis gözlük armağanları ile beraber eğitime gerçek 3D desteğii sağlıyor.

Epson’ın kampanyaya giren EB-W16SK ürünü, butik olarak hazırlanmış montaj prensibiyle bir araya getirilmiş iki farklı projektör ürününden oluşur. İki projektör de üst üste ekli konumda ve görüntüler, otomatik olarak hizalama sağlayarak kendi kendine hizalanıyor. Bu da yer, kurulum süresini ve yer sıkıntılarını büyük ölçüde azaltıyor.

üniversitelerde, bir projektörün ayarlanması neredeyse bir dersin fazlasını alıp götürüyor. Elbette öğrenciler bu duruma fazlasıyla sevinse de, finaller, vizeler derken  vakti giden derslere yanılır. Kurulum ve yer problemi büyük oranda çözüldü, dersliklerde nasıl bir görüntü sağlanacağına bakalım; 

Epson’ın patentli 3LCD teknolojisi ile geniş renk skalasıyla, aslına uygun şekilde doğal ve canlı renkler sağlanıyor. ürün, çeşitli aydınlatma çevrelerinde parlak 3D görüntüler için lümen bazında 3.000 beyaz ve renkli çıkış desteğine sahip.

HDMI uyumlu, 3D sinyal formatlarının tümünü destekleyen Epson EB-W16SK, yan yana, üstte ve altta ve derlenmiş görüntü karesi içeriklerini görüntüleyebiliyor. Bu yazılımla en geniş 3 boyut içeriği aralığında görüntülenme esneklikleri sunuyor. EB-W16SK, bir çift polarize pasif 3D gözlüğü ile beraber geliyor. Pasif gözlük kullanımlarında diğer 3D modellere ayıran bu özellik sayesinde maliyette tasarrufa destek sağlıyor.

Fiyatı, ABD doları bazında 2.000+KDV

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here