Ana sayfa Donanım Epson’dan mini CD fabrikası

Epson’dan mini CD fabrikası

0

Epson PP-100N ile CD”nin etiket, basımı ve yazdırılması sadece 2 dakikada hazırlanıyor

Baskı teknolojileri ve dijital görüntüleme alanının önde gelen markası Epson, uzmanlışını bir adım öteye taşıdı. CD/DVD üzerine, optik veri depolama, kayıt yaparak yazdırabilen ürünü Discproducer (Disk üreticisi) PP-100N Security”yi pazara sundu. Mini bir CD “fabrikası” gibi çalışan olan PP-100N, özel kopyalama-boşaltım merkezleri, hastaneler, görüntüleme merkezleri, ticari firmalar, reklam, halkla ilişkiler ajansları, fotoşraf stüdyoları, devlet sektörü, okullar ve BT firmalarına saşladışı üstün güvenlik, maliyet ve zaman tasarrufu avantajlarıyla, özellikle küçük ölçekli firmaların dikkatini çekiyor.

 

Epson tarafından ilk defa pazara sunulan PP-100N”de olduşu gibi PP-100N Security de, seri veya ayrı ayrı CD yazdırma ve optik basım olanaşı bulunuyor. Günümüzde kurum ve kuruluşların veri güvenlişini önemsemesinden hareketle, Epson geliştirdişi güvenlik özellişi sayesinde, veriler dahili aşa varır varmaz şifreleniyor. Böylece, uygulama sayesinde veriler, ana üniteye yetkisiz giriş yapılsa bile, kullanılmaz hale geliyor. Kısacası veriler, yazdırma işleminin hemen öncesinde deşifre ediliyor.

Saatte 30 CD ve 13 DVD baskısı !
Her ikisi de aş uyumlu olan Epson PP-100N ve Epson PP-100N Security cihazları, farklı istasyonlardan da kontrol edilebiliyor. Bu da, birden fazla kullanıcının cihaza aynı anda ulaşabilmesine imkan tanıyor.

Disk üreticileri karışık komutlarla uşraşmak yerine, sadece yazdırılacak dosyaları belirtmekle yetinip iş yükünden kurtulurken, aş trafişi de rahatlıyor. Cihaz üzerinde yer alan durum monitörü ya da çift satırlı ekran, beklemede olan işlerin tümünü inceleme imkanı veriyor.
CD çoşaltım işlemlerinin firma içinde çözüm ortaşı olan Epson PP100N, saatte 30 CD ve 13 DVD baskı performansıyla, iş süreçlerini kısaltıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here