Ana sayfa Donanım Epson”dan kamuya hizmet

Epson”dan kamuya hizmet

0

Epson‘ın yeni nesil A4 belge tarayıcısı Epson DS-86oN‘nin belirtilen en önemli özelliği “Document Capture Pro” dedikleri belge yönetim sistemiyle taranan bilgileri yakalayıp dönüştürmeye ve belge doldurma sistemine sunmanıza yardımcı oluyor. Epson DS-86oN‘nin ek olarak barkod tanıma özelliği ile kamu kuruluşları için ideal kılıyor. Ek olarak Epson DS-86oN‘nin bulut teknolojisine de uyumluluğu da bulunuyor. 

 

 

Kamu kuruluşlarına özel olarak tasarlanmış Epson DS-86oN, satışa tarama yazılımı ile birlikte sunuluyor. Bununla birlikte, .docx, xlsx ve .pptx formatlarında da tarama yapılabilir.

Cihazın özelliklerine bakarsak, ağ paylaşımı konusunda da oldukça kendine güveniyor. Haberin başında da bahsettiğimiz Document Capture Pro ve ek Ağ Arabirimi ünitesi  ile birlikte tarayıcı panelinden “Microsoft SharePoint‘e tara” veya “buluta tara” gibi, ve “hedefe tara” komutlarını özelleştirebilirsiniz. Ethernet ile ağ paylaşımının yanı sıra, Plus Scan özelliği; metin zenginleştirme ve otomatik çarpıklığı giderme konusunda verimliliği arttıran,  yüksek tarama hızı; 65 sf. / 130 görüntü, çok çeşitli sürücü desteği; WIA, TWAIN ve ISIS gibi özelliklerle kamu sektörüne eksiksiz hizmet sağlıyor.

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here