Ana sayfa Donanım Epson’dan iki yeni WorkForce tarayıcı: DS-570W ve DS-530

Epson’dan iki yeni WorkForce tarayıcı: DS-570W ve DS-530

0

 

Epson iki yeni akıllı tarayıcı modeli olan WorkForce DS-570W ve DS-530 donanımları sayesinde iş akışını hızlandıracak ve en üst seviyede verim almanızı sağlayacak. WorkForce DS-570W ve DS-530 yüksek düzeyde veri bütünlüğü sağlıyan güçlü kağıt kullanımı özelliğine sahip. En dikkat çeken farkı ise dakikada tam 35 sayfa ve 70 görüntüye kadar tarama yapabilmeleri…

Buruşuk belgeleri taramak için bir ilk: Yavaş Tarama Modu!

Buruşuk belgelerinizi en düzgün şekilde taramasını yapabilmek için WorkForce DS-570W ve DS-530″de yavaş tarama modu var.

Epson”un yeni modelleriyle taramada zorluk çekilen belgelerin işleme alınması da artık çok kolay. Sektörde bir ilk olan ve buruşuk veya hassas belgelerin taranmasını sağlayan yavaş modu ve yenilikçi çift Besleme Algılaması Atlama özelliği, zorlu kağıtların rahatlıkla taranmasını mümkün kılıyor.

Farklı boyutlardaki belgeleri taramak için WorkForce DS-570W ve DS-530

WorkForce DS-570W ve DS-530″daki yenilikçi teknolojiler sayesinde kağıt yelpazesi de oldukça geniş. 27 gr. inceliğinde bir kağıdı, 413 gr. kalınlığında bir kartonu veya uzunluğu altı metreye kadar olan belgeleri bu yeni modellerle kolaylıkla taramak mümkün.

Doğru arşivleme için Document Capture Pro özelliği!

Epson”un yeni model tarayıcılarındaki “Document Capture Pro” yazılımı ve içeriğindeki kısmi OCR özelliği ile dosya ismi düzenlemek de oldukça kolay. Yazılım sayesinde tarama esnasında 2 boyutlu barkod bilgilerini ve dokümanların belirli bölümlerindeki ayırt edici bilgileri dosya ismi olarak vererek doğru arşivleme rahatlıkla yapılıyor. 

 

çok silindirli zengin kağıt besleme

Kartvizit ve plastik kimliklerden ekstra uzun belgelere kadar tüm önemli belgeleri işlemek için özel olarak tasarlanmış bu tarayıcılar, DSC (Dinamik çarpıklık Giderme) özelliğine ve

çok silindirli sofistike bir kağıt besleme tasarımına sahip. Modellerde yer alan ultrasonik sensör, çift Besleme Algılaması ile hatalı beslemelerin önlenmesini sağlıyor. Otomatik Belge Boyutu Algılaması ise farklı boyuta sahip belgelerin tek bir yığın olarak kolayca taranmasına imkan tanıyor.

Otomatik Besleme Modu, farklı boyuttaki orijinallerin, herhangi bir sırayla taranarak tek bir PDF’e dönüştürülmesini kolaylaştırırken, çift Besleme Algılaması Atlama özelliği ise bir besleme hatası oluştuktan sonra taramanın yeniden başlamasını sağlamakta.

İsterseniz tarayıcınıza düz yataklı dönüştürme kiti ekleyebileceksiniz!

Epson WorkForce DS-570W ve DS-530 model tarayıcılara isteğe bağlı olarak düz yataklı dönüştürme kiti eklenebiliyor. Bu sayede pul, pasaport, kitap gibi geniş yelpazede kağıdın ve daha fazlasının etkin bir şekilde taranması mümkün oluyor. Bu seçenek, USB 3.0 bağlantısı ile her iki model için de kullanılabilir.

 

Modellerden DS-570W’da kablosuz bağlanabilirlik özelliği mevcut. Taramadan sonra mobil cihazlara, tablet ve Wi-Fi özellikli iş istasyonlarına kolayca gönderim yapılabilir.  DS-570W ile Dropbox, SharePoint, FileBound ve daha fazlasını içeren çevrimiçi depolama hesaplarına doğrudan tarama yapmak da oldukça kolay.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here