Epson’dan iki yeni WorkForce tarayıcı: DS-570W ve DS-530

Epson’nın duyurduğu iki yeni model DS-570W ve DS-530 işinizi oldukça kolaylaştıracak.

 

Epson iki yeni akıllı tarayıcı modeli olan WorkForce DS-570W ve DS-530 donanımları sayesinde iş akışını hızlandıracak ve en üst seviyede verim almanızı sağlayacak. WorkForce DS-570W ve DS-530 yüksek düzeyde veri bütünlüğü sağlıyan güçlü kağıt kullanımı özelliğine sahip. En dikkat çeken farkı ise dakikada tam 35 sayfa ve 70 görüntüye kadar tarama yapabilmeleri…

Buruşuk belgeleri taramak için bir ilk: Yavaş Tarama Modu!

Buruşuk belgelerinizi en düzgün şekilde taramasını yapabilmek için WorkForce DS-570W ve DS-530’de yavaş tarama modu var.

Epson’un yeni modelleriyle taramada zorluk çekilen belgelerin işleme alınması da artık çok kolay. Sektörde bir ilk olan ve buruşuk veya hassas belgelerin taranmasını sağlayan yavaş modu ve yenilikçi Çift Besleme Algılaması Atlama özelliği, zorlu kağıtların rahatlıkla taranmasını mümkün kılıyor.

Farklı boyutlardaki belgeleri taramak için WorkForce DS-570W ve DS-530

WorkForce DS-570W ve DS-530’daki yenilikçi teknolojiler sayesinde kağıt yelpazesi de oldukça geniş. 27 gr. inceliğinde bir kağıdı, 413 gr. kalınlığında bir kartonu veya uzunluğu altı metreye kadar olan belgeleri bu yeni modellerle kolaylıkla taramak mümkün.

Doğru arşivleme için Document Capture Pro özelliği!

Epson’un yeni model tarayıcılarındaki ‘Document Capture Pro’ yazılımı ve içeriğindeki kısmi OCR özelliği ile dosya ismi düzenlemek de oldukça kolay. Yazılım sayesinde tarama esnasında 2 boyutlu barkod bilgilerini ve dokümanların belirli bölümlerindeki ayırt edici bilgileri dosya ismi olarak vererek doğru arşivleme rahatlıkla yapılıyor. 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam