Ana sayfa Donanım Epson”dan iki yeni projektör

Epson”dan iki yeni projektör

0

Epson, maliyeti düşük iki yeni ev sineması geliştirdi.

Evinde sinema keyfi yaşamak isteyen ve teknoloji meraklısı olanlar, çoğunlukla fiyat koşulları nedeniyle, evde söz konusu sistemi kuramuyordu. Şimdi durum değişti. çünkü, dijital görüntü teknolojilerinin lider markası Epson, yeni video projektörleriyle herkesi ev sinemasıyla tanıştıracak. Yeni geliştirilen TW3600 ve TW3200 model cihazlar, ekonomik fiyatlarından dolayı, bu fırsatı herkese sunuyor. Yeni modeller ayrıca, büyük ekran deneyimi de yaşatıyor.

Epson”un herkesin evine kurmayı mümkün hale getirdiği EH-TW3600 ve EH-TW3200 model HDTV video (1080p) projektör modeli, dev ekranlara yansıttıkları yüksek kalite görüntüleriyle öne çıkıyor. Kullanım ve kurulumları çok kolay olan yeni modeller, aynı zamanda uygun fiyat/kalite dengeleriyle dikkat çekiyor.
 

Epson”un 3LCD teknolojisiyle güçlendirilen EH-TW3600 ve EH-TW3200 model yeni projektörler, kullanıcıya gerçeğine yakın, akıcı, canlı ve berrak görüntüler sunuyor. EH-TW3600 model 2000 lümen, EH-TW3200 ise 1800 lümene sahip. Bu da görüntülerin doğal renklerle ve net olarak görüntülenmesini sağlıyor. öyle ki, beyaz ve renkli görüntüleri gün ışığında bile perdeye gerek kalmadan yüksek kalitede yansıtıyorlar.
 

ürün özellikleri için tıklayın.

 

 

Yeni modellerin bazı teknik özellikleri
• Full HD, 1080p dev ekran deneyimi sunuyorlar
• Epson”un 3LCD teknolojisi sayesinde, görüntüleri yüksek kalitede ve net yansıtıyorlar
• Renklerin gerçek onunu gün ışığında bile izletiyorlar
• Yüksek kontrast oranlarından dolayı siyahı tam siyah, beyazı da tam beyaz gösteriyorlar
• Lens ve yakınlaştırma ayarları son derece kolay yapılıyor
• İki HDMI çıktılarıyla set üstü kutuları, DVD/Blu-ray oynatıcılar ve oyun konsollarına bağlanabiliyorlar

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here