Ana sayfa Donanım Epson”dan beyaz mürekkepli yazıcı

Epson”dan beyaz mürekkepli yazıcı

0

Prova baskılarında yaşanan sorun Stylus Pro WT7900 ile çözülüyor

Dünyanın ilk pigment beyaz mürekkepli grafik yazıcısı olan Epson Stylus Pro WT7900 Türkiye pazarında… Epson teknolojiyle tasarlanan yeni yazıcı, ambalaj endüstrisine numune üretimler ve son onay provaları için ideal çözümler sunuyor.

Baskı çözümleri ile dijital görüntüleme alanının öncü markası Epson, esnek film, kağıt ve metalik malzemeler üzerinde bile prova baskı almayı sağlayan Stylus Pro WT7900″ü Türkiye pazarına sundu. çizgi altı ve ambalaj endüstrisinin prova baskı almaları için geliştirilip tasarlanan Epson Epson Stylus Pro WT7900, kullandığı entegre Epson SpectroProofer sayesinde, mükemmel ve tutarlı prova baskı sonuçları alınmasını sağlıyor.

 

 
İşlevsellik için bire bir
Hızlı baskı yapan yazıcı, en yüksek kalite ambalaj provalarında bile saatte 40m2lik baskı alabiliyor. Cihaz içerisinde bulunan kesici sayesinde sayfa halinde ya da rulo olarak, 61 cm genişlikte, baskı alabiliyor. Epson Stylus Pro WT7900, yeni rulo sistemi ile daha hızlı ve çok daha rahat kağıt ve materyal değişimi yapılmasını sağlıyor. Ayrıca yazıcı faaliyetleri, üzerinde bulunan geniş 6.4 cm”lik LCD paneli sayesinde rahatlıkla kontrol  ve izleme imkanı da sunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here