Ana sayfa Donanım Epson baskıda yeni bir devir başlattı

Epson baskıda yeni bir devir başlattı

0

Epson, yeni iş modeli ile bir ilke daha imza atarak; baskıda çok büyük maliyet avantajı sunan “Sürekli Mürekkep Besleme Sistemli” yazıcıları Türkiye pazarına sundu

Epson, yüksek adette baskı alma ihtiyacındaki kullanıcıların, “çok düşük maliyetli” ve aynı zamanda sorunsuz baskı yapabilmeleri için geliştirdiği “Sürekli Mürekkep Besleme Sistemli” yazıcıları pazara sundu. Epson L100, L200 ve L800 olmak üzere üç farklı modelden oluşan Sürekli Mürekkep Besleme Sistemli yazıcı serisi, bünyelerinde yer alan entegre ve ultra yüksek kapasiteli mürekkep tankları ile kullanıcıya sayfa başına çok düşük maliyet sunmak için tasarlandı.
 

Epson L800, fotoğraf baskısı için geliştirilmiştir. 6 Kartuşlu L800; siyah, mavi, kırmızı, sarı, açık mavi ve açık kırmızıdan oluşan toplam 6 adet 70ml”lik orijinal Epson mürekkep şişesiyle birlikte satılıyor. Kullanıcılar, A4 boyutuna kadar çerçevesiz kaliteli baskılar alabiliyor ve yüzeyine yazılabilir CD ve DVD”lerin üzerine doğrudan uzun ömürlü baskılar alabiliyor. L800 ile 10x15cm”lik fotoğraf baskısı 12 saniye gibi kısa bir sürede hızlı ve verimli bir şekilde yapılabiliyor. L200, hızlı ve kolay baskı, tarama ve fotokopi yapabilen çok fonksiyonlu bir yazıcı. L100 ise tarama ve fotokopi fonksiyonlarına ihtiyaç duymayan kullanıcılar için tasarlandı. Her iki model de 4 kartuş kullanıyor. Yazıcı kutusunun içinde siyah, mavi, kırmızı ve sarıdan oluşan 4 adet her biri 70ml”lik orijinal Epson mürekkep şişesi ve yanı sıra “ekstra” 2 adet daha siyah mürekkep şişesi geliyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here