Ana sayfa Donanım Epson”a teknoloji Oscar”ı

Epson”a teknoloji Oscar”ı

0

Epson’ın yazıcı ve projektörleri artık iF logolu olacak

Tasarım ödüllerinin Oscar”ı sayılan iF Product Design Award 2010″da ödül şampiyonu Epson yazıcı ve projektör cihazları oldu. Epson”un yeni ürünlerinden etiket yazıcısı TM-C3400, çok fonksiyonlu inkjet  Epson Stylus Photo PX650 ve Epson”un EB serisi projektörleri, ödüle aday gösterilen 2.486 başvuru arasından sıyrılarak iF logosu almaya hak kazandı. Söz konusu ürünlerin adı, Mart ayında açıklanacak iF Altın ödülleri Listesinde yer alan az sayıda cihazdan biri olacak.

Hannover Sanayi Odası”nın 56 yıldır verdiği iF Product Design Award ödülleri, şekilsel kalite, tasarım kalitesi, yenilikçilik derecesi, çevre dostu üretim, işlevsellik, kullanıcı dostluğu, ergonomiklik, işçilik, marka değeri, genel tasarım, kullanıcı güvenliği ve dayanıklılık gibi kriterlerin değerlendirmesi sonucu veriliyor.

 
 
Epson Türkiye Genel Müdürü Sevil Kanat, tasarımlarına olan güveni, çevreye olan duyarlılığı ve yenilikçi yaklaşımlarının iF Altın ödüller 2010 listesine dahil edilmesiyle tescillendiğini belirterek; “Yoğun başvurunun olduğu ve büyük bir özen sonucu hazırlanan bu listeye girmek, Epson tasarımlarının mükemmelle uyum noktasına ulaştığını gösteriyor. Mart ayında açıklanacak iF Altın ödüller Listesinde yer alan şirketlerden biri olmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here