Ana sayfa Donanım Epson”a EISA”dan en iyi projektörü ödülü

Epson”a EISA”dan en iyi projektörü ödülü

0

Epson, EH-TW9000W”nin sektörün öncü kuruluşlarından EISA tarafından 2012-2013″ün en iyi projektörü seçilmesiyle, bir kez daha sektördeki başarısının altını çizdi

çok kolay kurulum, mükemmel video işleme ve hareket dengeleme özellikleriyle dikkat çeken Epson EH-TW9000W; EISA yöneticileri tarafından; “hayallerinizdeki ev sinemasına sahip olabilmek için bugünün pazarındaki en iyi çözümlerden” olarak nitelendirildi.
 
epson EH-TW9000W

Epson Avrupa”nın ürün Yöneticilerinden Madlyne Colson, “EISA ödülleri sektörümüzde kaliteli ürünlere ışık tutan en büyük göstergelerden biri. EH-TW9000W ile EISA”dan aldığımız bu ödül de Epson olarak bizim yüksek kalitede projektör üretme konusunda uzmanlığımızın en güzel kanıtlarındandır. Bu yılın başında aynı ürünümüzle TIPA”dan da (Technical Image Press Association) ödül almıştık. Projeksiyon ve ev sineması teknolojisinin öncülüğünü yapmaktan onur duyuyoruz” dedi.
 

Dünyanın ilk kablosuz ful HD 3D projektörü olan Epson EH-TW9000W; 2.400 lümenlik Beyaz/Renkli ışık çıkışı, 200.000:1 kontrast oranı ve yüksek teknolojik donanımıyla maksimum 3 boyut keyfi sunuyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here