Ana sayfa Donanım En yeni LG Soundbar Dolby Atmos destekli ve Google Assistant ile geliyor

En yeni LG Soundbar Dolby Atmos destekli ve Google Assistant ile geliyor

0
lg soundbar

LG en yeni soundbar modellerini CES öncesi tanıttı. Yeni ürünler Meridian Audio ortaklığıyla ortaya çıkarıldı ve modern, minimalist bir tasarım getiriyor. SL10YG, SL9YG ve SL8YG kod adlarına sahip cihazlar Dolby Atmos teknolojisi ve DTS:X ile geliyor. Bu ses ekipmanları ek olarak gömülü Google Assistant desteğine de sahip.

Google Assistant’ın desteğiyle birlikte sesli olarak kontrol edilebilen bu hoparlörler, bir anda akıllı hale geliyor. Cihazlar şarkı değiştirme, durdurma-oynatma gibi işlevlerin yanında ağınıza bağlı akıllı ev sistemlerini de kontrol edebiliyor.

lg soundar

Tasarımlara baktığımızda tam anlamıyla minimal olan cihazlar, ortama karışıp gözden uzak olmayı hedefliyor. İlginç şekilde, SL9 modeli dahili jiroskop ile geliyor. Bu sensör, ses çıkışını cihazın konumuna göre kontrol ediyor ve LG’ye göre daha iyi bass üretebiliyor.

İlgili Haber: Porsche Design’dan Porsche 911 GT3’ün egzozuyla üretilmiş soundbar

Fiyatlar konusunda herhangi bir bilgi bulunmuyor fakat muhtemelen CES bu ürünlerin detaylı tanıtımlarını içerecektir. 2019’daki etkinlikten ürünleri anında öğrenmek için takipte kalın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here