Ana sayfa Haber En Rock”n Roll Uygulamalar

En Rock”n Roll Uygulamalar

0

Rolling Stone’s Beatles Album-by-Album Guide

Rolling Stone editörleri tarafından hazırlanan eşsiz bir “The Beatles kılavuzu.” The Beatles”ın 13 albümlük asla unutulmayacak olan yolculuğu hakkında her şey, albümlerin hikâyeler, efsanevi aynı zamanda her biri birer klasik olan Beatles fotoğrafları, albüm istatistikleri, daha önce duymadığınız gerçekleri içeren ve The Beatles”ın en sevilen şarkı sözlerini ayrıntılı bir diskografi ile tamamlayan iPad uygulaması.

 

$9.99
 

En Rock'n Roll Uygulamalar

 

Jimi Hendrix: The Complete Experience

Jimi Hendrix müzik dünyasını sonsuza dek değiştirdi ve müziği, şarkı sözleri ve stiliyle dünya çapındaki birçok müzisyene ilham kaynağı oldu. Dünyanın gelmiş geçmiş en efsanevi gitaristlerinden biri Jimi Hendrix. Ve Şimdi iPad için ustalıkla hazırlanmış, interaktif ve yenilikçi bir Jimi Hendrix uygulama deneyimine hazır olun! Geniş müzik kütüphanesinin yanı sıra Jimi Hendrix”in yaşam hikâyesi, tüm detayları ile müzik kariyeri, müzik kayıtları ile konserleri daha önce görmediğiniz fotoğraf ve videolar eşliğinde uygulamada yer alıyor.
 

Uygulamanın iTunes entegrasyonu sayesinde ikonik sanatçının şarkılarını satın alabiliyorsunuz. Ayrıca filmografi bölümünde Hendrix belgeseli, canlı performanslar ve Hendrix”in birçok farklı video kaydına, röportajlarına ulaşabiliyorsunuz. Sosyal Medya entegrasyonu sayesinde Facebook sayfasına direkt bağlantı kanalının sağlandığı uygulama, AirPlay ile birçok hoparlör arasında veya iPad ile ortak paylaşıma imkân tanıyor. Uygulama dosyasının boyutu ise 130MB.
 

ücretsiz
 

 

The Red Hot Chili Peppers

Samimi, nefes kesen ve çirkin; Red Hot Chili Peppers”in özü budur. Anthony Kiedis, “çılgın” Flea, Chad Smith, Josh Klinghoffer “dan oluşan ve 30 yıldır aralıksız müzik yapan benzersiz funk- alternative rock grubunun iPad üzerinden okunabilen kitabının uygulaması. Mother’s Milk, Blood Sugar Sex Magic, One Hot Minute, By the Way, Stadium Arcadium”un ardından son olarak I”m With You albümünü müzikseverlerin beğenisine sunan grubun dünü, bugünü… Grubun tarihine ışık tutan kitap, sürükleyici bir dille yazılmış. Ancak İngilizce olduğunu hatırlatalım. Uygulama, içeriğindeki 300″den fazla fotoğraf ile size Red Hot Chili Peppers”ın bazen hüzünlü bazen çılgın, bazen baştan çıkarıcı, bazense doğaüstü anlarını bir arada sunuyor.
 

$9.99
 

 

Foo Fighters

1994 yılında Nirvana”nın bateristi Dave Grohl tarafından one-man-project şeklinde kurulan ve Nate Mendel, Taylor Hawkins, Chris Shiflett, Pat Smear”ın katılımı beraberinde kaydettiği gelişmeyle adeta bir fenomene dönüşen alternative rock, post-grunge ve hard rock müzik gurubu Foo Fighters”ın Resmi iPad uygulaması. Grubun efsanevi sahne şovlarını, fotoğraflarını, grup üyeleri ile gerçekleştirilen söyleşileri içeren videoları içeren uygulama Foo Fighters”ın oldukça havalı giysi ve aksesuarlarının alışverişi imkanını da kullanıcılarına sunuyor. Sürekli güncellenen haberleri ve son dakika gelişmeleri ile dikkat çeken Foo Fighters resmi uygulaması, Sony BMG Music Entertainment tarafından hazırlandı.
 

ücretsiz
 

 

 

Noel Gallagher’s High Flying Birds

Oasis”in eski üyesi Noel Gallagher”in son albümü High Flying Birds”ün resmi iPad uygulaması. Albümdeki şarkıların kısa versiyonları, şarkı sözleri, fotoğraflar, video kayıtları ve Noel Gallagher ile ilgili merak ettiğiniz her şey Noel Gallagher’s High Flying Birds”te.
 

ücretsiz
 

 

This Day In Led Zeppelin

Rock ‘n’ roll”u temel olarak iki döneme ayırabilirsiniz: .Led Zeppelin öncesi ve sonrası. This Day in Led Zeppelin, benzersiz görsel-işitsel öğeleri bir araya getiren ilk Led Zeppelin uygulaması.
 

$2.99
 

 

Led Zeppelin: Live Dreams

300″den fazla fotoğraf, video klipler, şarkı sözleri ve daha fazlası Led Zeppelin: Live Dreams iPad uygulamasında!
 

$3.99
 

 

iDrum: Depeche Mode Sounds of the Universe

iDrum, Depeche Mode”un son albümü Sounds of the Universe”in müziklerinin ritm, davul sesleri ve efektlerle size özel olması için geliştirilmiş bir uygulama. Ham davul ritimleri, efektler ve enstrüman sesleri ile kendi müzik kreasyonlarınızı da hazırlayabiliyorsunuz. iDrum, basit arayüzü ile dikkat çekiyor. Ritimleri görebilmeniz için çeşitli renklerle belirtilen notalar ve bazı teknik detaylar ile Türkiye”deki yüz binlerce Depeche Mode fanının çok seveceği bir uygulama olabilir iDrum: Depeche Mode Sounds of the Universe.

$4.99
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here