Ana sayfa Mobil En pahalı uygulamalar

En pahalı uygulamalar

0

En pahalı uygulamalar hangileri? Hayatın sonsuz dinamiği insanoğlunu çevrelerken aynı zamanda tüm dünyayla kontak dahilinde olunabiliyor. Oyun oynayabiliyor, müzik dinlenip video izlenebiliyor. Mobil cihazlarınız üzerinden çeşitli uygulamalarla hayata dair aklınıza gelebilecek her şeye az ya da çok karışabiliyorsunuz.

 

 

 

 

Bu noktada teknolojinin size sunabildikleri, yani sırları ise o kadar uçsuz bucaksız ki. Banka hesaplarınızı boşaltmaya hazır olun!

 

 

 

QSFFStats

 

Futbol bahis oyunları ülkemizde çok sevildi. iOS için konuya ilişkin bazı uygulamalarda var, ancak böylesini ne gördünüz ne duydunuz! QSFFStats adlı uygulama ile futbol liglerini takip etmenin ne gibi boyutlara ulaşabileceğini inanılmaz düzeylerde görebiliyorsunuz. İstatistikler yükleyip analiz de yapabileceğiniz uygulama, bu konuya akıl almaz düzeylerde –derinlemesine- eğilmek isteyenler için ideal. Ancak uygulamanın tek bir sorunu var: İnanılmaz fiyatı.Belki birkaç büyük kuponun tutuşu sizi QSFFStats”a yönlendirebilir.

 

 

 

$ 999.99

 

app.cash

 

Bazı yazılımlar o kadar derinlemesine fikirlerle donatılmıştır ki onlara sahip olmanın başlıca koşulu çok sıfırlı kredi kartı ödemeleridir. Bu noktada karşımıza çıkan en fantastik uygulamalardan biri app.cash. Aslında app.cash, 449,99 $”lık fiyata sahipti ama sıkı durun şimdi $ 999.99(1850TL). Neden mi? çünkü o çok yetenekli bir kasiyer sistemi, olağanüstü bir muhasebe uygulaması. Hatta Epson”ın 1 milyon dolarlık dijital baskı cihazlarını da destekliyor. Tam anlamıyla bir yüksek segment iş uygulaması.

 

 

$ 999.99

 

 

Agro

 

Eğer tarım odaklı bir ticaret erbabıysanız ve evrak dosyalama konusu başınızı ağrıtıyorsa Agro tam size göre. Belki de bir tarım aleti ya da birkaç ton tohum da satın alabilirsiniz. Karar sizin elbette. Ama Agro, tüm denetimler, kimyasallar, bitkiler ve zararlılarla ilgili işinizi kolaylaştırıyor. İnanılmaz fiyatıyla ona sahip olmadan önce iki kez hatta yaklaşık on kez düşünmeniz gerekebiliyor.

 

 

 

 

 

$ 999.99

 

 

 

The Alchemist SMS

 

The Alchemist SMS, metin mesajları göndermel için geliştirilmiş çılgın bir uygulama değil, hayır. O çelik, hurda ve metal konusunda bir geri dönüşüm programı. İlginç bir uygulama ama maaliyetleri kontrol altında tutmak için lüks ve başarılı bir teknoloji altyapısına sahip. özellikle ABD, İngiltere ve Avustralya”da yoğun talep gördüğünü de belirtelim.

 

 

 

$ 999.99

 

BarMax CA and BarMax NY for iPad

Hukuk öğrencileri için geliştirilmiş bir eğiitm uygulaması var sırada. Ancak nedir onu bu kadar pahalı kılan? Sınavlara hazırlamak için o kadar ilginç ve derinlemesine algoritmalara sahip ki bu denli yüksek bir fiyat etiketini çoğu kimseye göre sonuna kadar hak ediyor. Kapsamının yalnızca California ve New York”taki sınavlar için olduğunu da belirtelim. Bir İstanbul üniversitesi uygulamasına ihtiyaç duyulduğu aşikar ama lütfen fiyatı $ 999.99 olmasın. Türk yazılımcılara duyurulur.

 

 

$ 999.99

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here