Ana sayfa Makale En pahalı iPad uygulamaları

En pahalı iPad uygulamaları

0

App Store”da bazı uygulamaların fiyatı o kadar yüksek ki onları indirmek yerine birkaç tane daha iPad satın alınabiliyor. Bununla birlikte bu tür yüksek fiyatlı uygulamalar, sahip oldukları parlak fikirlerle kullanıcıları adeta cezbediyor ve uzun yıllardır satın alınmaya devam ediliyor.İşte her bir 999,99 dolardan satılan dünyanın en pahalı uygulamaları…

 

QSFFStats

Futbol bahis oyunları ülkemizde çok sevildi.iOS için konuya ilişkin bazı uygulamalarda var, ancak böylesini ne gördünüz ne duydunuz! QSFFStats adlı uygulama ile futbol liglerini takip etmenin ne gibi boyutlara ulaşabileceğini inanılmaz düzeylerde görebiliyorsunuz.İstatistikler yükleyip analiz de yapabileceğiniz uygulama, bu konuya akılalmaz düzeylerde derinlemesine eğilmek isteyenler için ideal.Ancak uygulamanın tek bir sorunu var: Fiyatı!

 

app.cash

Bazı yazılımlar o kadar derinlemesine fikirlerle donatılmıştır ki onlara sahip olmanın başlıca koşulu çok sıfırlı kredi kartı ödemeleridir. Bu noktada karşımıza çıkan en fantastik uygulamalardan biri app.cash. Uygulama,özünde çok yetenekli bir kasiyer sistemi, olağanüstü bir muhasebe uygulaması. Hatta Epson”ın 1 milyon dolarlık dijital baskı cihazlarını da destekliyor. Tam anlamıyla bir yüksek segment iş uygulaması. 

 

Agro

Eğer tarım odaklı bir ticaret erbabıysanız ve evrak dosyalama konusu başınızı ağrıtıyorsa Agrobelki de size göredir.Belki de bir tarım aleti ya da birkaç ton tohum da satın alabilirsiniz.Karar sizin elbette.Ama Agro tüm denetimler, kimyasallar, bitkiler ve zararlılarla ilgili işinizi kolaylaştırıyor.

The Alchemist SMS

The Alchemist SMS çelik, hurdave metal konusunda bir geri dönüşüm programı. İlginç bir uygulama ama maaliyetleri kontrol altında tutmak için lüks ve başarılı bir teknoloji altyapısına sahip.özellikle ABD, İngiltere ve Avustralya”da yoğun talep görüyor.

 

BarMax CA and BarMax NY

Hukuk öğrencileri için geliştirilmiş bir eğiitm uygulaması var sırada. Ancak nedir onu bu kadar pahalı kılan? Sınavlara hazırlamak için o kadar ilginç ve derinlemesine algoritmalara sahip ki bu denli yüksek bir fiyat etiketini çoğu kimseye göre sonuna kadar hak ediyor. Kapsamının yalnızca California ve New York”taki sınavlar için olduğunu da belirtelim. Türk geliştiricilere duyurulur!

Intuition Control Solo WolfVision

VolfVision, Avusturyalı bir Hi-end uzmanı. Optoelektronik teknolojiler ile 3 boyutlu nesnelerin görüntülenmesi; belge, kitap, fotoğraf gibi öğelerin yüksek çözünürlüklü şekilde projektör, monitör, interaktif yazı tahtalarında görüntülenmesi için tasarlanan aygıtları ile ultra-lüks bir marka. 

 

vueCAD Pro

Bu mega-pahalı uygulama profesyonel bir CAD görüntüleyicisi. 2.000 TL üzerindeki fiyatıyla vueCAD Pro sayesinde FTP aracılığıyla doğrudan cihazlarınızın üzerine bir web sitesi, 3. parti hizmetleri (örneğinDropbox), iTunesya da e-posta modelleri yükleyebiliyorsunuz.

MobiGage NDI

MobiGage NDI ise ölçüm planları oluşturmak, düzenlemek ve çalıştırmak için tasarlanmış doğa üstü bir zekanın ürünü.İşlerinizi inanılmaz düzeyde kolaylaştırıyor.Profesyonel bir uygulama olduğu aşikar, ancak bu kadar da pahalı olmalımıydı? Yanıtı bazı profesyonel yazılımcılara göre kesinlikle evet.

 

VIP Black

VIP Black uygulamasını indirmek mi istiyorsuz?üzgünüz bu o kadar kolay değil; öncelikle 1 milyondoların üzerinde varlık gelirine sahip olduğunuzu doğrulamanız gerekiyor. Yüksek potansiyelli müşterilere hitap etme konusunda farklı bir metot belki ama emin olun ABD”de büyük ilgi gören bir uygulama VIP Black.Uygulamanın teması ise “milyonerlerin” markaları, gittiği mekanlar hakkında çok özel bilgilerin paylaşımı şeklinde.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here