Ana sayfa Oyun En keyifli android oyunları…

En keyifli android oyunları…

0

Android sisteminizde bu oyunlara yer verin…
 

Artık hemen her işimizi mobil cihazlar üzerinden halledebiliyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte mobil cihaz kavramının kapsadığı alan da artmış oldu. Tablet bilgisayar veya netbook’lar da mobil dünyanın avantajlarını kullanıcılara iletmeye başladı. Mobil dünyanın başarılı işletim sistemlerinden Android ise, kendinden emin ve hızlı yükselişine devam ediyor.

 

android

 

Gerek akıllı telefonlar gerek tablet bilgisayarlar üzerinde olsun, Android başarılı işlere imza atıyor. Bu başarıda pay sahibi olanların başında ise, Android uygulmaları yer alıyor. Oyunlar da bu uygulamalar dahilinde yayınlanıyor. İşte karşınızda Android Market üzerinden erişilebilen ve Android’inizle keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacak Android oyunları…

 

Angry Birds

Sadece Android’te değil, desteklediği tüm platformlarda indirilme rekoru kıran, Google Chrome sayesinde mobil cihazlardan fırlayıp bilgisayarlarımıza da konuk olan Angry Birds’ü henüz oynamadıysanız, çok şey kaçırıyorsunuz demektir. İlk iş olarak size Angry Birds’ü satın almanızı öneriyoruz. Domuzlar tarafından yumurtaları çalınan kuşların, domuzlara karşı başlattığı amansız mücadeleyi konu alan oyun, ayrıca Angry Birds Seasons ile birlikte Angry Birds Rio gibi iki farklı versiyona daha sahip. Anlayacağınız, etkisiz hale getirilmesi gereken yüzlerce domuz var!

Fiyatı: ücretsiz

   Angry Birds
     
Fruit Ninja   Fruit Ninja

çeşitli meyveleri havaya fırlatıp, kılıcınızla bu meyveleri kesmek ister misiniz? Fruit Ninja, bizlere bunu gerçekleştirebilme imkanı sağlıyor. Fruit Ninja’nın iOS platformunda gösterdiği başarıdan sonra Android kullanıcıları, uygulamanın Android platformu için de yayınlanması için gün saymaya başlamıştı. Neyse ki bekleyiş uzun sürmedi ve 2010’un son çeyreğinde Fruit Ninja Android platformundaki yerini aldı. Bu keyifli ve hızlı oyun, Android Market üzerinden erişilebilir durumda. Basit oynanışa sahip olması ve hızlı yapısı, Fruit Ninja’nın en cazip özellikleri arasında yer alıyor. Bağımlılık yaptığını söylememize gerek yok sanıyoruz ki.

Fiyatı: 1.99 TL

     
Air Hockey

Buz hokeyi olarak bilinen spor, Android’te Air Hockey ismiyle oyunculara keyifli anlar yaşatmayı vadediyor. Yine iOS’tan tanıdığımız Air Hockey, iki kişilik oyuncu desteği sayesinde eğlenceli ve heyecanlı yapısıyla Android cihazınızın en çok oynanan oyunu olmaya aday. Dokunmatik ekran desteğini sonuna kadar hissetmenizi sağlayan yapısı, ellerinizin ekran üzerinde adeta buz üzerindeymişçesine kaymasını sağlayacaktır. Air Hockey’i, özellikle Android destekli tablet bilgisayarlar üzerinde oynamanızı tavsiye ediyoruz. Zira cep telefonlarına kıyasla daha büyük ekrana sahip olan tablet bilgisayarlar, oyunun keyfini artıracaktır.

Fiyatı: ücretsiz

  air hockey

 

Drag Racing

Kelimenin tam anlamıyla asfalta doyabileceğiniz son derece eğlenceli bir oyun olan Drag Racing, Android Market’in en popüler oyun uygulamaları arasındaki yerini günden güne sağlamlaştırıyor. 40’tan fazla arabayı kullanma imkanı veren oyun, gerçekçi kontroller ve sürekli güncellenen yapısıyla birlikte Android kullanıcılarına uzun soluklu bir deneyim vadediyor. Drag Racing keyifli ve basit bir oyun. Arabaları modifiye edip güçlendirme ve daha amansız bir rekabet içerisine girme imkanınız bulunuyor. Ayrıca internet destekli yapısı sayesinde diğer Drag Racing oyuncularıyla yarışabilmek mümkün. Sürekli oynanışa sahip bir Android destekli araba yarışı arıyorsanız, Drag Racing tüm beklentilerinizi karşılayacak bir yapıya sahip.

Fiyatı: ücretsiz

   drag racing
     
MX moto   MX Moto

Android platformu geliştiricileri, motosiklet tutkunlarını da unutmayarak, MX Moto adlı bir motosiklet oyunu geliştirdi. Yandan görünüşlü oyunda dokunmatik ekran ve ivmeölçer kontroller aracılığıyla motosikleti yönlendiriyoruz. Akıcı bir oynanışa sahip olması, hiç şüphesiz ki MX Moto’nun en büyük avantajlarından birisi. Hızlı bir şekilde oyuna başlayabilmek ve oynayışı sürdürebilmek mümkün. Bu da bir mobil kullanıcı için en önemli özelliklerin başında yer alıyor. Oyunda birçok farklı bölüm ve oynanış modu yer alıyor. Bunların arasından ister ralli yapabilir, ister rekor denemeleri yapabilirsiniz. MX Moto, Android cihazınız üzerinden size oldukça keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Fiyatı: 3.14 TL

     
Reckless Racing

Android platformundaki hemen birçok bağımlılık yapan oyun gibi, Reckless Racing de süratin ve oynanabilirliğin ön plana çıktığı bir oyun. Sadece kendi başınıza değil, çoklu oyuncu ve internet desteği sayesinde diğer oyuncularla birlikte yarış keyfini sonuna kadar tadabileceğiniz Reckless Racing, dokunmatik ekran teknolojisinin nimetlerinden sonuna kadar faydalanmayı başarıyor. Ayrıca mobil cihazınız üzerindeki ivmeölçeri etkili bir şekilde kullanabilmek mümkün. Değiştirilebilir kontroller ve oyun modları, Reckless Racing’i cazip kılan diğer noktalar.

Fiyatı: 7.87 TL

  reckless racing

 

Slice It!

Simetri hastalığından muzdaripler için dört dörtlük bir oyun ile karşınızdayız! Slice It, Apple’ın iOS platformunda büyük ses getirdikten kısa süre sonra Android için de geliştirildi. Slice It! çılgınlığı kısa süre içerisinde Android’te de kendini göstermeye başladı. Slice It!, defter üzerine çizilen şekilleri olabildiğince eşit parçalara bölme üzerine kurulu bir oyun. Her bölümde oyun bize belli bir maksimum kesme sayısı ve kaç eşit parçaya kesilmesi gerektiğini söylüyor. Biz de bu imkanlar dahilinde şekli eşit parçalara bölmeye çalışıyoruz. Bölüm sonunda eğer tüm parçalar eşit oranda bölünürse, maksimum puan alıyoruz. Eğer şeklin parçaları, belli bir oranın dışında bölünmüşse bölümü baştan oynuyoruz.

Fiyatı: ücretsiz

   slice it
     
N.O.V.A 2   N.O.V.A 2

iPhone’u kasıp kavuran oyunlardan biri olan N.O.V.A. (Near Orbit Vanguard Alliance), ikinci versiyonuyla ilkinde yarım kalan heyecanı bir adım ileriye taşıyor. N.O.V.A. 2, bu sefer Android platformu için de geliştirilerek, üst düzey grafiklerle Android kullanıcılarının nefeslerini kesmeyi amaçlıyor. çoklu oyuncu desteği sayesinde diğer Android kullanıcısı arkadaşlarınızla birlikte amansız bir savaşa girebileceğiniz N.O.V.A. 2, orijinal silah tasarımlarıyla birlikte yenilikçi haritalar da içeriyor. Yeni oyun modları ile oyuncuları karşılayan N.O.V.A. 2, mobil cihazınız üzerinden aksiyon oyunu oynamak istiyorsanız, edinmeniz gereken ilk oyunların başında geliyor.

Fiyatı: ücretsiz

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here