Ana sayfa Donanım En iyi seyehat arkadaşı

En iyi seyehat arkadaşı

0

Canon, PowerShot SX200 IS ile seyahat tutkunlarının gönlünü çalmaya hazırlanıyor

Geniş açılı (28mm) 12x optik zum lensi ve ultra hızlı performans ve olağanüstü görüntü kalitesi için Canon”un DIGIC 4 işlemcisinden güç alan 12.1 megapiksellik PowerShot SX200 IS ideal bir seyahat arkadaşı…
HD (720p, 30fps) olarak zengin ayrıntılar içeren filmler çekerken, manuel (el ayarı) çekim modu kullanıcıların istedikleri zaman kontrolü ellerine almalarını sağlıyor.
 
Siyah, mavi veya kırmızı renkleriyle farklı zevklere hitap eden PowerShot SX200 IS, 28mm geniş açıdan başlayan güçlü 12x zum lensiyle manzara çekimlerini veya uzaktaki insanları aynı etkileyicilikte fotoğraflıyor. Canon”un 4-stop”a kadar etki gösterebilen görüntü sabitleme teknolojisi, lensin telefoto konumunda ve çok düşük ışıklı durumlarda bile makinenin sallanmasıyla ortaya çıkan bulanıklıkla mücadele ediyor.
En az zahmetle en iyi sonuçlara ulaşabilmek için PowerShot SX200 IS modelinde Easy modu ile geliştirilmiş yeni Smart Auto modu bulunuyor.  Her iki mod da Canon”un manzara algılama teknolojisini kullanarak çekilmekte olan sahneyi ayrıntılı bir şekilde inceliyor; öznenin parlaklığını, kontrastını, mesafesini ve genel renk tonunu kontrol ediyor ve buna göre en iyi ayarları seçiyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here